PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683040}

Wilki wojny

Battledogs
2,8 537
ocen
2,8 10 1 537
Wilki wojny
powrót do forum filmu Wilki wojny

Kolejna premierowa produkcja Asylum, tym razem o dość oryginalnej jak na to studio tematyce. Twórcy najwyraźniej naoglądali się The Walking Dead i stwierdzili, że wilkołako-apokalipsa brzmi ciekawiej :D W obsadzie m.in. pogromca duchów Ernie Hudson, sierżant "trofeum Predatora" Bill Duke oraz ciekawostka - nieustraszona hakerka z Parku Jurajskiego Ariana Richards. Na wspólny seans zapraszamy w najbliższy poniedziałek, 03.03 o 20:00 w Pulsie.

ocenił(a) film na 3
movies_2

Ja jak oceniam z telefonu to się cuda dzieją wybieram 3 a pisze że np. Na 8 oceniłem

Katharsisss

Xd też tak miałem :D

ocenił(a) film na 3
Katharsisss

oł szit, ale przegięcie!!! :)
MANIPULUJĄ TOBĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 4
Katharsisss

Miałem tak samo! Znaczy jak oceniałem z telefonu, ale przez stronę. Z aplikacji wszystko ok :)

Wybrałem ocenę 4, a oceniło się na 8.

Wirus już przejął TV Puls, teraz czas na filmweb...

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Ja dopiero teraz obejrzałam. Sam pomysł filmu świetny i zapowiadało się na coś naprawdę interesującego. Ale potem, im dalej szła akcja (czyli od momentu, jak wilki uciekły poza teren kwarantanny), tym robiło się coraz gorzej. Nawet finał mnie rozczarował. Niestety, najwyżej mogę dać 2/10.

ocenił(a) film na 4
xena_4

Ja bym nakręcił polski film
Powstanie Warszawskie i to cos pomaga AK :)

Valdoraptor23

Bez przesady z tym Pulsem - Co zauważyłem to aż takich gniotów już nie emitują :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones