PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=322614}

Wilkołak

The Wolfman
6,0 54 734
oceny
6,0 10 1 54734
4,9 8
ocen krytyków
Wilkołak
powrót do forum filmu Wilkołak

Za co ten Oscar!!!

ocenił(a) film na 7

Film dostał Oscara za charakteryzację, a bidne to jak pierun, zwłaszcza charakteryzacja Wilkołaka. Ani taka plejada gwiazd jak Anthony Hopkins i Hugo Weaving nie była w stanie uratować tej produkcji. Sam Wilkołak przypominał nieogolonego od miesiąca pijanego faceta. Ale wytwórnia Universal władowała w to kupę szmalu. Podobnie jak w "Van Helsingu". Wystarczy wydać trochę kasy i już jest Oscar. Te wszystkie Oscary to jest ustawione. Ta nagroda od dłuższego czasu nie cieszy się prestiżem.

Raze

Co do wyglądu wilkołaka to jest on oparty o oryginalną charakteryzacje z 1941r. więc w porównaniu z tamtym tu wypadł i tak dość nieźle.

ocenił(a) film na 7
Windraver

Ale żeby zaraz Oscara?

ocenił(a) film na 9
Raze

Bidne czyli, ze co? Wilkolak nie ma pomalowanych na zloto pazurkow, albo zloych lancuchow na szyi jak jakcys Yo Raps! :D To jak ma wygladac ten wilkolak? Wez narysuj, zamiast w necie na stronce z zaba i nam wyslij linka, to moze stwierdzimy czy masz lepszy talent niz ludzie od filmow... No dawaj!

ocenił(a) film na 9
malaindianeczka

zamiesc* mialo byc...

ocenił(a) film na 7
malaindianeczka

Dałem wyraz dezaprobaty za przyznanie Oscara z nieuzasadnionych okoliczności. Teraz widzimy że, showbiznesem rządzi układ.

ocenił(a) film na 10
Raze

a według mie oscar zasłużony, zajebisty film, świetne charakteryzacje i wilkołak jest ideany, a nie kur** jakies zdeformowane gówno jak w harry potrzerze czy innych produkcjach, tutaj jest bardziej realistyczny i to mi się podoba

ocenił(a) film na 4
Raze

A za co Obama dostał Nobla?
USa i wszystko jasne.

ocenił(a) film na 7
baraqs

Tylko, że Nagrody Nobla to szwedzka idea.
Ale fakt, dlaczego on to dostał też mnie to dziwi

ocenił(a) film na 7
Raze

Oscary już od dawna dostają filmy tylko dobre, czasem jakieś lepsze. Nie ma co nagradzać po prostu. A ten film jest właśnie dobry, ale niczym się nie wyróżniający.

doliwaq

to co zalukać Wilkołak czy Mucha 2

ocenił(a) film na 6
Raze

Nie takie "bidne" znowu bo dałeś 7/10

użytkownik usunięty
Raze

Obejrzałem i myślę, że wilkołak był dobrze zrobiony. Lepiej wyglądał niż te z wystającymi pyskami, ale na Oscara, jak dla mnie nie zasługuje. Film do obejrzenia raz .

ocenił(a) film na 7

Dracula i Frankenstein 100 razy lepszy, a zwłaszacza Frankenstein. Dracula 3 Oscary, a lepszy Frankenstein ani jednego.

użytkownik usunięty
Raze

Nie warto sugerować się Oscarami. Nikt nie musi mieć takiego samego gustu jak jury przyznające nagrody. ;)

ocenił(a) film na 7

Ale Frankenstein był 100 razy lepszy od Draculi i Wilkołaka. Ten soundtrack, stroje i charakteryzacja, scenografia, obsada i wątek samotności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones