PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39043}
6,1 1 652
oceny
6,1 10 1 1652
Willard
powrót do forum filmu Willard

daje 8/10

ocenił(a) film na 8

nie byl straszny
raczej smutny niz straszny ale jednak wyjatkowy
przejmujaca historia, to nie dla ludzi ktorzy przeczytaja na filmweb "horror" i pisza "wcale nie horror 1/10 , co to ma byc??" horror czy nie film byl swietny, ocenia sie tu filmy a nie opisy...

ocenił(a) film na 6
El_Magiko

Dokładnie, a same szczury były bardzo hmm sympatyczne

ocenił(a) film na 4
El_Magiko

No właśnie - smutny, a nie straszny... nie tego oczekuję po horrorach, a smutnych filmów nienawidzę. Ja "zacięłam się" na tej scenie, jak zabiły kota - nie mogłam tego dalej oglądać.... Przykro mi, ale dla mnie ten film na pewno nie był "świetny" - ale to zależy, co kto lubi...

El_Magiko

Absolutnie to nie horror. To dramat, ze świetnie zagraną rolą główną. Zaczęłam oglądać bez zapału pewna w sumie, że nie dooglądam do końca, a tymczasem czekała mnie niespodzianka.
Film który z pewnością nie jest w typie każdego, mało tego- sądzę, ze na taki film trzeba mieć odpowiedni nastrój. Sama nie wiem , jak oceniłabym go oglądając w inny dzień, po innych przeżyciach, z innym samopoczuciem... W moim przypadku film trafił na idealną chwilę dlatego oceniam go jako wspaniały.

ocenił(a) film na 8
El_Magiko

Zanim przeczytałam Twoją wypowiedź napisałam niemal dokładnie taką samą :).
Pozdrawiam. :)

El_Magiko

Smutna jak smutna. To po prostu psychopata z zaburzonym rozwojem psychoseksualnym, prawdopodobnie przez dominującą matkę. Rola dobrze zagrana, ale trochę jednowymiarowa. Nie było w niej nic takiego co by spowodowało że spojrzałem na głównego bohatera inaczej niż na przypadek psychopaty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones