PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261366}
6,8 25 920
ocen
6,8 10 1 25920
6,0 11
ocen krytyków
Wino truskawkowe
powrót do forum filmu Wino truskawkowe

Genialne

użytkownik usunięty

widziałem na festiwalu w Gdyni; krótko mówiąc - genialny film. mam nadzieję, że dzięki międzynarodowej obsadzie uda mu się zyskać widzów także poza Polską.

ocenił(a) film na 8

Natomiast ja jestem po wczorajszym seansie w Kinotece. Pokaz filmu odbył się w ramach Międzynarodowego Warszawskiego Festiwalu Filmowego.
Filmidło bawi i przestrasza, choć na poły bajkowe, to szczerze wzrusza. Polecam!

Też byłam w Gdyni, też jestem na tak. Ciekawa historia, klimat stasiukowy dobrze zarysowany. Tylko dlaczego Jiří Macháček mówi nie swoim glosem??! (jak się domyślam dubbing w wykonaniu Malajkata).

ocenił(a) film na 5
Gruszenka

To straszne z tym dubbingiem..kocham głos Macháčka .

LesiaPollo

Straszne?Może i straszne, ale Andrzej nie był Czechem i musiał mówić po polsku. Ja dopiero po chwili zorientowałam się że to Machacek, bo pamiętam go pod zupełnie inną postacią :)
Świetny film! Też widziałam go w Gdyni, a obok mnie Cielecka siedziała i była zachwycona :)

ocenił(a) film na 8
Gruszenka

Reżyser mówił, że pomimo szczerych chęci Macháčka, który do roli specjalnie uczył sie polskiego, w jego dialogach tak mocno słyszało się czeski akcent - stąd decyzja o dubbingu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones