PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261366}
6,8 25 917
ocen
6,8 10 1 25917
5,9 10
ocen krytyków
Wino truskawkowe
powrót do forum filmu Wino truskawkowe

Jeśli chodzi zaś o film. Przyjemnie się oglądało, faktycznie, można powiedzieć, że jest w nim coś magicznego. Jednak dubbing? Popsuł trochę odbiór filmu.

ocenił(a) film na 10
anonimqa

Powiem ci, że dubbing i tak daje rade. W porównaniu do 33 scen z zycia, których nie mogłem przez to oglądać. :)

PanHarold

Wg mnie dubbing i tu i w '33 scenach..' raził. Ale to chyba wynika z istoty dubbingu, szukania emocji siedząc sobie w studio.

anonimqa

A ja jestem zdania, że właśnie głos pana Malajkata dodał sympatycznej barwy tej postaci, granej przez strasznie drętwego aktora - Machaczka;-)

song

A ja nawet nie zauważyłem dubbingu :) więc najwyraźniej nie jest zły.

ocenił(a) film na 6
mariush24

Powie mi ktoś jaki jest sens obsadzeniea czeskiego(?) aktora a potem dubbingowanie go?

ocenił(a) film na 9
irish23_faurepavane

Policjant z Warszawy z wyraźnym czeskim akcentem?

ocenił(a) film na 5
mariush24

Ja też nie zauważyłam dubbingu i dowiedziałam się o nim dopiero stąd. Tak więc chyba nie jest źle...

ScarlettElvie

Dołączam do tego grona. Choc glos wydal mi sie na poczatku dziwnie znajomy, nie zorientowałem się bo nie było to jakieś słuchowisko w radiu, a przede wszytkim obraz i piekne ujęcia.

ocenił(a) film na 7
NETWolF

E tam nie było tak źle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones