PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261366}
6,8 25 891
ocen
6,8 10 1 25891
5,9 10
ocen krytyków
Wino truskawkowe
powrót do forum filmu Wino truskawkowe

Kręcili parę scen w sąsiedniej wiosce. Mojemu znajomemu dali 100 złotych żeby gówna powyrzucał z furmanki:) Potem było pijaństwo na pół wiochy za tą stówę, a i tak nie włączyli sceny do filmu :( Ogólnie niezła zajawka, ale przesadzili z niektórymi scenami, u nas żyje się nieco inaczej.

radeczekpa

jaki to był dzień kiedy to twojemu znajomemu dali 100zł ? Powinien pamiętać :)

ocenił(a) film na 10
vector1996

Film był w większości kręcony w Jaśliskach niedaleko Krosna na Podkarpaciu. Moja babcia była statystą w filmie, za to że troche sobie posiedziała koło przystanku dostawała dziennie chyba 60zł :) Do tego pogadała sobie z aktorami :) Widziałem przed chwilą zapowiedź i widziałem dom mojej babci :) W weekend idę oglądnąć film do kina.

ocenił(a) film na 9
kmika

niesamowite jest zobaczyć miejsca, które się zna, a ktore sa tak daleko
wracaja same dobre wspomnienia (sklep w jaśliskach pod którym piło sie piwo, pola za szkołą, gdzie uciekało się przed panem który chciał nas cudownie ozdrowić, szosa na której łapało się stopy, rynek w dukli gdzie 'żul menel degenerat'-jak się przedstawił-poprawiał moje błędy językowe)

olga_wlo

HEh, nadal jak przejeżdzam przez Jaśliska czuję woń konskich odchodów. kogoś może to śmieszyć że niby wiocha zabita dechami ale talk naprawdę jest to jedno z ostatnich miejsc gdzie można poczuć się swojsko. Mam tam rodzinę i muszę przyznać że lubię do nich jeździć, wciąż zadziwiają mnie swoją prostotą a jednocześnie kulturą, szacunkiem, gościnnością a przede wszystkim poczuciem humoru:)

radeczekpa

Ps: sam pochodzę z Wisloka Wielkiego ale mój stary jest z Jaślisk:)

ocenił(a) film na 7
radeczekpa

stary??/

radeczekpa

ps: najlepsze w Jaśliskach jest daco i hiłkanie:)

ocenił(a) film na 9
olga_wlo

nic mi nie mów o rynku w Dukli ;-D tak się składa ze od małego, patrząc przez okno ogladałam "żuli-degeneratów" wytaczających się z ratuszowej knajpy....Jaślisk tak dobrze nie znam, ale i tak oglądałam film z rosnących zdziwieniem - ze na filmie wszystko wygląda piękniej - niebo, pola i góra Cergowa która pojawia się co jakiś czas..aż się chciało wyjść z kina, wsiąść w autobus i uciec na chwilę z krk....a może po prostu nie doceniamy tego na co tak dobrze znamy...?

disco_ibiza

akurat z tym jest taki problem- "cudze chwalicie, swego nie znacie". Jak się mieszka w bieszczadach to się nie widzi ich piękna. Ja zobaczyłem dopiero jak się stamtąd wyprowadziłem. Zwłaszcza do jedzenia i picia mam sentyment np. woda w Lublinie to ściek w porównaniu z tą w Wisłoku:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones