PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261366}
6,8 25 920
ocen
6,8 10 1 25920
6,0 11
ocen krytyków
Wino truskawkowe
powrót do forum filmu Wino truskawkowe

Albo jak kto woli - kino kwasowo-powiatowe, w najlepszym rozumieniu tego pojęcia. Może nie smakowa rewelacja, co zaraz z nóg ścina, ale jednak potrafi co nieco człeka bystrego sponiewierać. I czuć ze środka literatem, sposób postrzegania taki, znaczy się charakterystyczny i jakby fantazyjny. Trup był? Ha, no jasne! Miłość była? Ba! Duchy? Masz... No to jeszcze tylko skoczym po flaszkę i będzie komplet. Czarowne to dość, choć proste jak ludzkie grzechy, to i ogląda się dobrze. I klimacik jest, i atmosferka. Taka nasza, swojska znaczy, prowincjonalna. Ech, życie, życie... Chciałoby się ciebie tak od serca przeżyć. Ale niech będzie i od wątroby.

J__van_den_V_

ha ha ;D GENIALNa jest ta opinia ;d tak więc, mam ochotę na coś soczystego, nie musi być lekkie, bo nie mam problemów z wątrobą, tak więc ciężkostrawne ujdzie, no a zarazem nie słodkiego bo jestem na diecie ;d z takimi wymaganiami mogę pokusić się o porcję tego filmu do kina?

ocenił(a) film na 8
Esmeralda

A juści! Zawżdy przednio dzban lekko metafizyczny wychylić, a i oblizać się przy tem soczyście. Ja tam bym się na miejscu Twem udał i sam doświadczył, co i jak. Wydatek w sumie niewielki, a satysfakcja spora być może, daj Boże. Gdybyż jednakowoż seans okazał się rozczarowującym, znaki daj, pomyślim, jak temu zaradzić. Pójdź, a nuż uwiedzie aż miło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones