PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261366}
6,8 25 920
ocen
6,8 10 1 25920
6,0 11
ocen krytyków
Wino truskawkowe
powrót do forum filmu Wino truskawkowe

Czy ktoś mógłby mi chociaż troszkę wyjaśnić o co chodzi w tym filmie? Byłam na nim tydzień temu i do tej pory się zastanawiam nad jego sensem. Mega chaotyczny, ciężki, nudnawy. Chyba kolejny polski reżyser, który chciał stworzyć "abmitne kino", ale sam się w treść i ilość wątków zagmatwał.

ocenił(a) film na 7
tekla9

a Ty najwyraźniej jesteś kolejnym użytkownikiem, który nie potrafi pisac po polsku. Wszyscy w Polsce znają się najlepiej na polityce (naród politologów amatorów) i na kinie, a dzięki tvn-owi na tańcu...

indianerjoe

nie umiem pisać po polsku. Dziękuję Ci za twoją uwagę, celna! :)
skoro już tak przydzielasz wszystkich do kategorii użytkowników to i dla siebie znajdź miejsce w dziale dla osób, które nie powinne mieć tu konta, bo dostają reakcji alergicznej na słowa krytyki wobec filmu. Przez takich jak Ty Polacy mają taką, a nie inną opinię- buraków i wszechwiedzących. :) pozdrawiam Cię serdecznie kolego polonisto! :)

tekla9

Ja byłem wczoraj, wątki zrozumiałem (mam nadzieję) część dialogów wydedukowałem bo usłyszeć to raczej się nie dało, chaotyczny rzeczywiście, nudnawy też, zdecydowanie samozachwyt reżysera w wywiadzie radiowym ponad miarę.

eligiusz8591

To pochwal się wiedzą o filmie! :P wytłumacz mi wątek ducha i zwidy głównego bohatera, bo to mnie najbardziej męczy...

tekla9

Przepraszam, co mam wytłumaczyć ? dlaczego bohater widzi ducha ? jak napiszę, że dlatego iż tak jest napisane w scenariuszu to wyjdę na złośliwca, ja napisałem, że zrozumiałem treść filmu, treść, nie idee i motywacje twórców czy przesłanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones