PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693593}

Witajcie u mnie

Welcome To Me
5,3 2 102
oceny
5,3 10 1 2102
Witajcie u mnie
powrót do forum filmu Witajcie u mnie

uczucia i często skrajne emocje. O walce z samym sobą i poszukiwaniu sensu wstania z łóżka kolejnego dnia. I o miłości samego siebie, bez której kochanie innych nie ma sensu.

jedyny_realista

patrzę na ocenę : 5 . Ale po Twoim komencie obejrzę .

ocenił(a) film na 7
malinowa123

to film który może się podobać, zależnie od wieku, dojrzałości i aktualnych problemów :D

jedyny_realista

jednak to nie na moje problemy ... a stara jestem ..... :-)

jedyny_realista

Ten film nie jest o niczym - jest o osobie cierpiącej na borderline. W sieci są wypowiedzi psychiatrów komentujących poszczególne sceny. Film pozwala poznać jakie są objawy borderline, jak funkcjonuje osoba z takim zaburzeniem (telewizor nie wyłączany od 11 lat, impulsywność, skupienie na sobie, przekraczanie granic etc)

chilliWilli

https://www.yahoo.com/movies/kristen-wiig-welcome-to-me-borderline-120211911692. html

ocenił(a) film na 5
chilliWilli

A czy przypadkiem wszelakich ludzkich ułomności nie tłumaczy się chorobami... Już nie ma niegrzecznych dzieci, są z ADHD, już nie ma egoistów - są chorzy na borderline - a może trzeba czasem nad sobą popracować. Ja też mam ciągle włączony telewizor.

ocenił(a) film na 8
majkalipcowa

Za wyznaczenie nowej granicy "przyzwoitości"(czytaj: nieprzyzwoitości) producentów tv "8" gwiazdek.
Reszta to banał, który ma jeszcze dobre zakończenie, o zgrozo!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones