PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807832}

Witajcie w Marwen

Welcome to Marwen
6,3 4 924
oceny
6,3 10 1 4924
4,5 10
ocen krytyków
Witajcie w Marwen
powrót do forum filmu Witajcie w Marwen

chyba film przez większość, bo tak niskie oceny, szkoda że tak to wygląda.

ocenił(a) film na 9
Kamosor

Wbrew pozorom "Witajcie w Marwen" nie należy do kina lekkiego i przystępnego. To nietypowy "dramat psychologiczny" , który zamiast na klasycznym psychopacie (zazwyczaj przystojnym i inteligentnym jak w American Psycho) skupia się na człowieku cierpiącym na ciężki przypadek zespołu stresu pourazowego. Zaniedbany wrazliwiec, podstarzały, zamknięty w swoim małym świecie zmaga się ze swą chorobę... używając zabawek i aparatu.

Film choć piękny i interesujący zwyczajnie nie jest dziełem dla masowego odbiorcy (choć próbowano takim go poniekąd uczynić poprzez liczne sceny akcji i "atrakcyjne lalki").

ocenił(a) film na 9
Kamosor

Poza tym nie każdy się uśmiechnie na widok pięknej kryptoreklamy największych producentów branży modelarskiej. Tamiya, Heller, Airfix, Revell, Zvezda, Heki. AK Interactive, którego w 2000 chyba nawet na rynku nie było (nie mówiąc o produktach z najnowszej linii)... :D Nie jest to zbyt częsty widok w obecnym kinie.

Najbardziej cieszy mnie to, że film zdołał jednak na siebie zarobić (mimo przeciętnej noty).

Martin von Carstein

No tak, gdzieś to się zgadza i tak można tłumaczyć. Dodam, że mam unlimited i musiałem skorzystać z innego kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones