PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689826}

Witamy w Nowym Jorku

Welcome to New York
4,3 1 409
ocen
4,3 10 1 1409
5,0 5
ocen krytyków
Witamy w Nowym Jorku
powrót do forum filmu Witamy w Nowym Jorku

Być posuwaną przez obleśnego, stękającego i charczącego grubasa oraz dodatkowo udawać, że to się podoba - bardzo ciężki kawałek chleba.

ocenił(a) film na 4
Prunio

Kobiety pracujące, żadnej pracy się nie boją. Myślisz, że np. hydraulicy mają lepiej? :)

michal.2907

myślę, że trzeba najpierw o czymś poczytać, żeby się wypowiadać... nie zawsze to jest ich wybór, że się tym zajmują. Dla wielu kobiet taka praca to epizod, a jeszcze inne robią to bo lubią. Do jednego wora wszystkich wsadzać nie można.

ocenił(a) film na 4
___ice___

Ja nie napisałem, że im się to podoba. Napisałem, że to praca jak każda inna. Nikogo 'do jednego wora' nie wsadzałem.

ocenił(a) film na 6
___ice___

Nie nazwałbym tego pracą a raczej sprzedawaniem się

ocenił(a) film na 7
BohseOnkelz

delikatnie rzecz ujmując, dziwka to dziwka

ocenił(a) film na 6
BohseOnkelz

Każda praca to sprzedawanie się.

ocenił(a) film na 8
BohseOnkelz

Oczywiście, takie kobiety krytykują najgłośniej przedstawiciele rodzaju męskiego, znanego z niepohamowanej chuci, która sprawia że tego typu zawody wciąż funkcjonują. Może gdyby faceci nie zachowywali się jak podwórkowe, obwachujace wszystko i sikające wszędzie psy, to takie zawody nie miały by racji bytu. Niestety, żona po jakimś czasie staje się nudna, więc trzeba sobie urozmaicić życie, a gdy nikt nie chce dać po cichu, to zostają tylko te "sprzedajne dzi#ki", ratujące życie worki na męska, obłudna sperme.

ocenił(a) film na 6
przewrotnie

Nikt tych kobiet w większości przypadku do kures... nie zmusza ( nie piszę tu rzecz jasna o tych porywanych dla nierządu przez gangi ). I nic tu nie pomoże seksistowskie naskakiwanie że to wina mężczyzn, faktem jest iż są mężczyźni co płacą za takowe usługi ale...aby kupić, ktoś musi sprzedać :) ,,obłudna sperma'' ma w sobie mniej obłudy niż obłudne jajniki :)

ocenił(a) film na 8
BohseOnkelz

Czy piekarz sam z siebie piecze bułki, czy dlatego że ludzie są głodni? To potrzeby kreują rynek. Wiele kobiet jest zmuszonych do prostytucji przez mężów, a często muszą uprawiać seks za pieniądze ze względu na bardzo trudną sytuacje materialną swoich rodzin. Myślisz, że kobieta która nie ma wykształcenia albo zawodu ma w bród propozycji zawodowych? Często zostaje im tylko to. Czemu mówisz, że się sprzedają? Górnik, co idzie pod ziemie i codziennie sprzedaje swe życie, zdrowie i ciało jest poważany, a prostytutka, która naraża się tak samo jest pogardzana. Gorsze jest dać wsadzić sobie penisa czy narażać się pod ziemią na wybuch metanu i pylicę?

przewrotnie

Większych bzdur już dawno nie czytałem, nigdzie. Wow gratulacje użytkowniczko "przewrotne" aż boję się pomyśleć co jeszcze możesz mieć do powiedzenia..

ocenił(a) film na 8
Prunio

Jak to mówił Stallone w 'Paradise Alley': 'Wybacz kochanie, ale jesteś materacem'.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones