PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299237}

Wizja mordercy

Anamorph
5,5 2 470
ocen
5,5 10 1 2470
Wizja mordercy
powrót do forum filmu Wizja mordercy

Moim zdaniem film jest bardzo dobry, mroczny chłodny klimat. Szczególnie podobało mi się sceneria zbrodni. Czytałam, w niektórych opiniach, że jest nudny i brak mu napięcia, ja uważam, że jest wręcz odwrotnie, dlatego chyba warto zaryzykować i obejrzeć. Info dla fanów kina akcji - nie znajdziecie tutaj ultraszybkich pościgów i strzelanin. Willem w filmie dużo myśli i dedukuje, znajdzie więc może przychylnych widzów wśród fanów Sherlocka Holmesa i bohaterów Agathy Christie :)

ocenił(a) film na 8
Kate_Sasasajkopat

Zgadzam się z Tobą. To nie jest film dla miłośników ściganek. Jeśli interesują Cię podobne filmy, to polecam "Odkupienie".

ocenił(a) film na 9
arestrojmiasto

ten z lambertem? właśnie się za niego zabieram :D ale dobrze wiedzieć, że jest wart moich oczu :P Dzięki i Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Kate_Sasasajkopat

Proponuję Ci również "Mordercza rozgrywka" - też z Lambertem. Pozdrowionka

ocenił(a) film na 3
Kate_Sasasajkopat

Jak to nie znajdziemy ultraszybkich poscigow? A poscig Willema za tajemnicza postacia? Wbija w ziemie.

ocenił(a) film na 9
aququ

tzn te ultraszybkie pościgi to akurat miałam na myśłi samochodowe :) Zresztą dla fanów typu filmów, o których wpsomniałam ten pościg byłby niczym (nie dotyczy wszystkich) :) Pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones