PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563776}

Wkłucie

Puncture
6,7 7 761
ocen
6,7 10 1 7761
Wkłucie
powrót do forum filmu Wkłucie

8

ocenił(a) film na 8

rewelacyjny film o walce do końca o walce z siłami których bezmiar nie ogląda się na dobro człowieka - walce bez rezultatu

sserafin

dzięki za spojler... może zanim zaczniesz wątek, naucz ssię korzystać z tego typu portali

ocenił(a) film na 8
mala.lwica

dzięki za komentarz - uczę się ;) spojler wowow co to?

ocenił(a) film na 7
mala.lwica

Twoje oczy chyba nigdy nie widziały prawdziwego spojleru...
Co do filmu: ma duży plus za muzykę. Gra aktorska była w porządku. Chris Evans poradził sobie z rolą, gorzej z jego charakteryzacją. Wdzianka a'la hipster (jego stroje w sądzie zawsze wywoływały u mnie uśmiech na twarzy :D), tyle że bez rurek były okej. Ale ta napakowana klata jakoś średnio pasowała mi do ćpuna, który raczej zajęty jest wciąganiem coraz to nowych dawek narkotyku aniżeli "koksowaniem" na siłce. Podkreślam - tylko moje zdanie.
Fabuła miejscami troszeczkę mnie nudziła. Zakończenie było mocne i dobrze zrealizowane.
Tyle w skrócie.

Kimara

Wcześniej był spojler, został zmieniony. Gwoli ścisłości, skoro tak bardzo dbasz o niuanse, "spojlera" - nie "spojleru".

ocenił(a) film na 8
mala.lwica

gwoli ścisłości nie spojler(jak w samochodzie)tylko spoiler :P

ocenił(a) film na 8
sserafin

Bardzo dobry film!! Pokazuje ogromną determinację i walkę z przeciwnościami losu, a także wiarę w zwycięstwo mimo tak małych szans. ☺

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones