PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728477}
5,7 41 848
ocen
5,7 10 1 41848
3,2 5
ocen krytyków
Wkręceni 2
powrót do forum filmu Wkręceni 2

Jest na topie więc wciskają ją do każdego filmu mimo że aktorką jest koszmarną. Czy przed reklamą PLAY'a ktoś o niej słyszał ? Wiadomo że ten film raczej dobry nie będzie ale można było dać kogoś kto ma choć odrobinę talentu. No ale kasa najważniejsza.
Zresztą Domagałę też wszędzie teraz dają choć on jest jeszcze całkiem niezły więc może być.

Lukasz_Broda

Też pomyślałem o tym jak to teraz u nas "gwiazdy kina" pojawiają się sezonowo. I przez myśl mi przeszło: "To teraz będzie grać w każdym filmie jak Karolak, Szyc czy Adamczyk?"

Lukasz_Broda

A kto to ten Szatan?!!

Lukasz_Broda

Oczywiście że tak, grała/gra główne role w teatrze. Chociażby w Romie "Deszczowa piosenka" pełen profesjonalizm, byłam pod wrażeniem sztuki. I to było zanim trafiła do reklamy Play.

Lukasz_Broda

Po to studiowała aktorstwo żeby grać w filmach, jeśli byś spoglądał na kinematografie i teatr to byś wiedział zamiast oceniać BURAKU

ocenił(a) film na 3
Murinos33

Niech gra w teatrze lub serialach typu "M jak miłość". Nie bronię jej. Chciałem tylko zwrócić uwagę że przed reklamą PLAY'a nie była aż tak popularna i jedynie grała w teatrze lub "Na wspólnej" czy też jakieś epizodyczne role. Kiedy jednak po tej reklamie powstał jej fenomen sprytnie to wykorzystano i zaczęto dawać główne role bo zauważono że można na niej zbić kasę.

Co z tego że studiowała aktorstwo ? To oznacza że ma grać główne role w filmach choć nie ma talentu ? Wielu świetnych aktorów nie ukończyło żadnych szkół aktorskich a są o wiele lepszymi aktorami od niej. Życie jest brutalne. Ma się talent albo nie. Tego ci nie da żadna szkoła.

Wyzywanie od buraków, typowe dla użytkowników filmwebu :)

ocenił(a) film na 8
Lukasz_Broda

Nie wiem skąd po niej taki pocisk. Byłem w kinie razem z dziewczyną i bardzo nam się film podobał. Wg mnie zagrała bardzo fajnie, zarówno jak i reszta aktorów. A to, że gra w reklamie play'a to co z tego ? Najpierw teatr, reklamy ... Jest młoda od czegoś trzeba zacząć.
"Wiadomo że ten film raczej dobry" - czyli na filmie nie byłeś a się najbardziej wypowiadasz i w dodatku krytykujesz kogoś kto zagrał bardzo dobrze.
Nazwali Cię burakiem ? - mieli racje :)

ocenił(a) film na 3
slotki2

Jeśli nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi ani tematu to się nie wypowiadaj.

ocenił(a) film na 3
slotki2

PS. Wyzywanie kogoś kogo się nie zna jest prawdziwym buractwem.

ocenił(a) film na 8
Lukasz_Broda

Jeszcze większym buractwem jest hejtowanie czegoś czego się nie widziało. I udawanie krytyka filmowego. Byłem widziałem, mi się podobało, sądząc po tym jak było na sali oraz po innych komentarzach aktorka zagrała bardzo dobrze i naturalnie, ponadto film był w porządku.
Następnym razem obejrzyj a potem komentuj.
Po 2 nie ja nazwałem Cię burakiem, ale podtrzymuje zdanie, gość miał rację.
Kończę moje wypowiedzi tutaj.
Żegnam.

Lukasz_Broda

nie wiem co w tym dziwnego ze pojawiła się w tv i teraz jest bardziej rozchytywana? normalne taka siła mediów, mam znajomych którzy się pojawili w tv w programach typu xfactor, mam talent...wystarczyło się tam pojawić a kariera odrazu poszła do przodu, gdzie wcześniej ich olewano...., osobiscie do niej nic nie mam widzialem z nią jeden film, reklamy, i gdzieś się przewinela w serialach, jest to według mnie za mało żeby ją oceniać, podejrzewam że nie widziałeś jej występów więcej niż ja, jednak uwazasz się za wielkiego krytyka i stwierdzasz że nie ma talentu..., może jeszcze nie dostała takiej roli która będzie właśnie taka gdzie będzie mogła się wykazać, widzialem ją narazie w wydaniu komediowym i radzi sobie, ale żeby ją bardziej ocenić narazie nie mogę bo widziałem tyle co Ty czyli reklamy playa i jeden film.

ocenił(a) film na 3
jackdee

Nie udaję krytyka bo nim nie jestem tylko piszę co sądzę o jej umiejętnościach. W "Dzień dobry..." była dla mnie kiepska. Jeśli zagra w przyszłości jakąś dobrą rolę to przeproszę.

ocenił(a) film na 7
Lukasz_Broda

"Nich gra w teatrze, albo w serialach typu "M jak miłość"". Czy tutaj teatr został porównany do tasiemca zwanego "M jak miłość"? Chyba coś jest nie tak... A jeśli chodzi o Basię Kurdej-Szatan to nazwanie jej koszmarną aktorką jest czysto subiektywną opinią, zwłaszcza jeśli się nie widziało jej w innych rolach. :) I potwierdzę słowa, które się pojawiły wyżej - jej wcielenie w Linę Lamont w "Deszczowej piosence" to po prostu klasa.

ocenił(a) film na 8
Lukasz_Broda

Ona w tym filmie zagrała świetnie, naturalnie. Nawet przez chwile nie skojarzyłem ją z reklamą Play'a.

Lukasz_Broda

Zaraz zrobią z niej drugiego karolaka, gdzie się człowiek nie obejrzy to ona. Tragizm.

ocenił(a) film na 7
Lukasz_Broda

Jak dla mnie we wszystkim gra tak samo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones