PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728477}
5,7 41 848
ocen
5,7 10 1 41848
3,2 5
ocen krytyków
Wkręceni 2
powrót do forum filmu Wkręceni 2

na prawdę żal mi tych aktorów. Jak oni sie musza czuć niezręcznie po obejrzeniu filmu w którym biorą udział a który jest wybitnie słaby. Zły jestem na siebie ze któryś raz zaufałem i poszedłem na Polską komedie. Po prostu straciłem niepotrzebnie 3 godziny swojego życia. Na prawdę szkoda pieniędzy na kręcenie takich filmów. Dla mnie tak naprawdę Socha miała fajna role z która sobie poradziła i udowodniła ze jest znakomita aktorka.

Jondrek1

3 godziny? :)

ocenił(a) film na 1
blackgin

Wlasnie 3. Musialem przyjechać potem ogladac slajdy i sluchac przaśnej muzyczki. a potem jeszcze wysiedzieć i ogladac do końca ten film . Nie rozumiem Pana zdziwienia .
Ja nie chce być zlosliwy wobec kogokolwiek. Wrazilem tylko i wyłącznie swoje zdanie i starałem się być przy tym mocno obiektywny. jeśli kogos uraziłem to przepraszam

Jondrek1

Absolutnie nie o to chodziło. Nie wziąłem pod uwagę tego, że wliczył Pan koszty dojazdu :) Pozdrawiam!

Jondrek1

Tak to jest z tymi średniej klasy komediami... ogląda się je 'OSTATNI RAZ'... a później się klnie pod nosem, gdy się ogląda taki chłam po raz kolejny... :)

ocenił(a) film na 1
KtosKcies

Ja stale mam nadzieje ze zrobimy w końcu dobry film....

Jondrek1

Dobry film, to złe stwierdzenie. Dobre filmy mamy: Bogowie, Układ Zamknięty, Sęp, Ida. To filmy z ostatnich lat, ale przyznam 100% racji, że ni cholery nie umiemy zrobić dobrej komedii.

Romek2348

"ale przyznam 100% racji, że ni cholery nie umiemy zrobić dobrej komedii."
Niestety, ale to jedynie obala koncepcję reinkarnacji. Bareja nie wrócił nawet w wersji polskiego kota, który podbiłby amerykański YouTube.

ocenił(a) film na 1
Romek2348

Przepraszam za przejęzyczenie . Oczywiście ma Pan racje . Powinienem napisac ze nie umiemy zrobić dobrej komedii..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones