PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728477}
5,7 41 800
ocen
5,7 10 1 41800
3,2 5
ocen krytyków
Wkręceni 2
powrót do forum filmu Wkręceni 2

dobre scenariusze leza i czekaja na dofinansowanie ,dno

krupastas

gdzie leżą te dobre scenariusze? jakiś konkret? przykład? chętnie bym sobie jakiś dobry scenariusz przeczytał.

ocenił(a) film na 3
nanoholic

PISF w ostatnim czasie odrzucil dobry scenariusz i powstal bardzo dobry film bez ich pieniedzy

krupastas

Wkręconych PISF też nie dofinansowywał.

Bradolf_Pittler

Tego nikt przy zdrowych zmysłach by nie dofinansował;-)

krupastas

A jaki to film, jeśli można wiedzieć?

ocenił(a) film na 3
krupastas

K... niestety... znam to od znajomego, masakra, tylko układy

swoj_ze_swaja

Czyli jak zwykle: coś wiem, ale nie powiem. Ktoś, coś, kiedyś, znajomy znajomego mi mówił.... ale konkretów brak... Gdzie są te dobre scenariusze czekające na realizację? Zna ktoś sposób żeby się z nimi zapoznać?

ocenił(a) film na 3
nanoholic

Nas znajomy chciał zrobić pierwszy film o tym jak faceci zachowują się na targach i o prostytutkach - dlaczego tak pracują, skąd się biora, dlaczego faceci z nich korzystają - wzięli skrypt i zrobili sobie swoją historię, zupełnie inną pod kretyńskim tytułem Kac Wawa. Facet ma jeszcze scenariusz na wyprawę polsko - pomorskich wojsk na wikingów - niesamowite zwycięstwo, ale przez cyrk z Kac Wawą nikt mu dofinansowania na ten film nie da, chociaż w przeciwieństwie do Pokłosia pokazuje polskie zwycięstwo już z początków XII wieku!!! Shejtowano go, chociaż jego scenariusza nikt nie widział (w przeciwieństwie do naszej ekipy, która odwiedzała 3 lata temu jego knajpę i wiemy, ze to miał być zupełnie inny i dużo bardziej dający do myślenia film), to jest wg Ciebie w porządku? jak nowi ludzie maja się przebić? Miał cały plan na film Dywizjon 303, ale też nikt by go nawet nie przeczytał, bo nie jest "ze swoich" i teraz tylko się cieszymy, że dzięki Czai ten film w ogóle powstanie, bo to jego pomysł i inspiracja, ale jak film będzie wyglądał, to już od niego nie będzie zależało, bo robi to Skolimowski, który może kiedyś był wielki, ale widząc Essential killing wątpię, czy jest teraz w formie... Uważasz, ze to normalne?

ocenił(a) film na 3
krupastas

A kogo interesują dobre scenariusze ? Takie komedie się dobrze sprzedają więc je robią. Widziałem nawet sam przypadkowo w telewizji jak Wereśniak nie wprost, ale przyznał się że film powstał dla pieniędzy.

Lukasz_Broda

Przecież każdy film na świecie niezależnie od gatunku powstaje dla pieniędzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones