PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728477}
5,7 41 846
ocen
5,7 10 1 41846
3,2 5
ocen krytyków
Wkręceni 2
powrót do forum filmu Wkręceni 2

Przypadkiem znalazłem sie na tym filmie, co prawda miałem za sobą wypite 2 piwa i naprawde na co dzień lubie ambitniejsze kino (delikatnie mówiąc) ale bardzo mnie on rozbawił!
Naprawde świetnie zagrany jeśli chodzi o aktorstwo, niektóre gagi mocno nieprzewidywalne. Film nawet jeśli momentami głupawy to na pewno nie był głupi, no ale przecież komedia rządzi sie swoimi prawami. Sam sobie nie wierze ale daje 8/10 A sceny jak gość czyta książke Winnetou długo nie wymaże z pamięci :)

ocenił(a) film na 7
SlighterPiper

Potwierdzam, że film jak na polskie standardy jest bardzo przyjemny w oglądaniu, można się nawet pośmiać.

P.S.
Serdecznie dziękuje SlighterPiper za opinię, co prawda nie wypiłem 2 piw, ale trochę wypitego wina z pewnością uprzyjemniło mi seans( chyba jest to dobry patent na jak dla mnie słabe polskie komedie ) :)

maatik5

Nie ma za co Maatik5 :) Może faktycznie w tym tkwi sekret że trzeba coś sobie chlapnąć przed takim seansem żeby wbić sie w klimat tego nurtu filmowego z odpowiednim nastrojem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones