PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728477}
5,7 41 846
ocen
5,7 10 1 41846
3,2 5
ocen krytyków
Wkręceni 2
powrót do forum filmu Wkręceni 2

Jak w tytule. Komedia jak komedia. Niewiele naliczylem momentów , gdzie szczerze się uśmiałem. Takie postaci drugoplanowe i trzecioplanowe jak: Mucha, Ibisz, Piróg, Cichopek, - jako epizodyści tylko zaniżyli moją ocenę, czyli skutek przeciwny do założeń autorów filmu. To jest tak: - otwierasz lodówkę i co ....wyskakuje Cichopek. To taki przykład , że nadmiar nazwisk, nie zawsze idzie w parze z ilością gwiazdek. Ale mniej wybredni, niech sobie obejrzą. Pozdrawiam kinomanów

ocenił(a) film na 7
McValdi

Nic nie zrozumiałeś...... Ibisz , Cichopek , Mucha to jest własnie ten sam świat celebrycki" co pani manager Socha .... czyli puste programy i puste gwiazdy.... To świetnie ze zagrały w filmie SAMYCH SIEBIE. Przecież ten turniej kucharski ustawiony od A do Z i oceniany przez "celebrytów" to jest wielki kop w jaja mediów i telewizji w Polsce.

Przecież to dobra zupa jest ...... a jakie to k*%&^% ma w programie znaczenie ?

ocenił(a) film na 8
robbo2k

inna sprawa że autor wątku ocenił ich role nieobiektywnie tj. "nie lubię ich, więc zaniżę ocenę". Protestuję. Ja nie lubię np. Brada Pitta, ale nie twierdzę że filmy z jego udziałem są słabe. Doceniam jego kunszt aktorski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones