PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728477}
5,7 41 848
ocen
5,7 10 1 41848
3,2 5
ocen krytyków
Wkręceni 2
powrót do forum filmu Wkręceni 2

Właśnie bardzo dobra zupa to jest! :))) Nie wiem, co się z Wami dzieje, ludzie. Samoocena Wam się podnosi, jak tylko coś zhejtujecie? Wyluzujcie, bo Was żółć zaleje. Ten film jest rewelacyjny. Lekki, przyjemnie się ogląda i naprawdę można się pośmiać. A chyba o to też czasem w życiu chodzi? Domagała jest mistrzem

trudnycharakter

10, muahahahahaha. Pi#rdolne zaraz.

ocenił(a) film na 7
WielkiSzu

odezwała się osoba która gladiatorowi nie przyznała oceny buhahahahahaha !!

nadiaohmae

No i?

ocenił(a) film na 7
WielkiSzu

jesteś chociaż troszkę elokwentny ? więc z czego się śmiejesz ? że ktoś przyznał POLSKIEMU filmowi 10 pkt ?

nadiaohmae

To oznacza tylko tyle, że twój gust jest żenujący. Gladiator? My rozmawiamy o innym filmie. Nie rozumiem co ma piernik do wiatraka...

ocenił(a) film na 7
WielkiSzu

jeśli możesz się śmiać z czyjegoś gustu , i tego że ktoś dał 10 wkręconym to i ja moge się śmiać z tego , że nie przyznałeś oceny gladiatorowi .......

ocenił(a) film na 7
nadiaohmae

I sory ale chyba ty jesteś żenujący jeśli komentujesz czyjeś gusta filmowe, zobacz najpierw do swojej biblioteki filmowej a później się wypowiadaj :)

nadiaohmae

Ja oceniam gust po ocenach, ty po braku ocen. Fascynujące.

ocenił(a) film na 8
WielkiSzu

^ mąkę

ocenił(a) film na 8
trudnycharakter

Zgadzam się ;)

trudnycharakter

hahah cytując klasyka muzycznego "czy wam się jeszcze nie znudziło kur... w du... mać?"
co polska premiera to jakiś orzeł doznaje powołania

trudnycharakter

Trzeba być koneserem filmu, że dać 10 takiemu czemuś. Dlatego filmweb przestał być jakąkolwiek pomocą w wyborze filmów do obejrzenia.

ocenił(a) film na 7
lov69

a czemu ????? , nie musi być to film o budżecie 50 milionów dolarów , z niesamowitym morałem czy obsadą żeby rozbawił mnie do łez i sprawił że po ciężkich 8 godzinach w pracy siadając przed ekran całkowicie się luzuję i widzę , że praca setki ludzi nie poszła na marne , widać właśnie jak cenimy polskie filmy które lepiej wyśmiać a jak inwestujemy w zagranicę która i tak zawsze będzie miała nas głeboko i szeroko ;) a tak nawiasem , musisz być KRYTYKIEM filmowym żeby coś ocenić na 10 ? jesteśmy chyba zwykłym ludem pracującym który każdy film może ocenić jak chcę , i sory ale nikt nikomu nie powinien w tym względzie zwracać uwagi , to jest filmweb ludzie .... dzięki na razie dobranoc ;)

ocenił(a) film na 2
nadiaohmae

Co z tego, że film jest polskiej produkcji? Mogłby być nawet tajwańskiej i nie zmienia to faktu że ten film jest tragiczny, plastikowy i żałosny.

ocenił(a) film na 7
ziolo

Nikt nie kazał ci go oglądać a tym bardziej komentować. Dla ciebie może być tragiczny plastikowy czy żałosny jak dla mnie jest śmieszny a chyba o to chodzi w komediach .

ocenił(a) film na 2
nadiaohmae

A co, zabronisz? każdy ma prawo się wypowiedzieć, tobie się podobał, to dobrze dla ciebie, dla mnie był tragiczny i tyle.

ocenił(a) film na 7
ziolo

Sory ale chyba to ty pierwszy skomentowales moja wypowiedź.... Wiec wtf

ocenił(a) film na 2
nadiaohmae

Skomentowalem, bo założenie typu - polski film, to od razu miesza się z błotem, jest tragiczne. Kraj produkcji nie ma tu nic do rzeczy.

ocenił(a) film na 7
ziolo

Więc ja też miałam prawo do własnej opinii i mam prawo mieć swoją filozofię na temat tego w jaki sposób traktujemy większość polskich produkcji ( i konsekwentnie ty mi także nie zabronisz się w tej kwestii wypowiadać )

trudnycharakter

Rewelacyjna? Przecież dałeś 10/10 a nie 9/10
powinieneś wykrzyczeć, że to ARCYDZIEŁO!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 7
damian249

Idź i zobacz czy na twojego posta ktoś odpowiedział bo jak widzę nadal pusto :)

trudnycharakter

Wystarczy wejść na konto tego usera by zobaczyć że to fejkowe konto które ma tylko promować ten film.
Ocena też pewnie podbita przez botów.

ocenił(a) film na 1
trudnycharakter

Oj tak "arcydzieło" na miarę naszych czasów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones