PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728477}
5,7 41 800
ocen
5,7 10 1 41800
3,2 5
ocen krytyków
Wkręceni 2
powrót do forum filmu Wkręceni 2

Wkręcony - 1/10

ocenił(a) film na 1

Niepotrzebnie dałem się wkręcić na ten film. Wielkie nieporozumienie. Poziom żartów to jakaś żenada. Opania naśladujący Lindę - Z czego tutaj się śmiać? Tutaj trzeba płakać. Ja wiem, że komedia nie musi być ambitna ale twórcy tego filmu mają chyba potencjalnych widzów za idiotów. 1/10 - tylko dlatego, że nie mogę dać 0/10.

Ronin25

Ja się popłakałem ze śmiechu jak Opania naśladował Linde. Jak dla mnie rewelacyjna komedia.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

Spoko. Każdy ma swój gust. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Ronin25

Według mnie przyzwoita komedia. Lepsza niż jedynka, porównując do Kac Wawa... ogólnie coś ostatnio nasz kinematografia kuleje. To taka mała wisienka na torcie.

ocenił(a) film na 1
iraz75

Dużo bardziej podobały mi się komedie: "To nie tak jak myślisz kotku" oraz "Wyjazd integracyjny". Być może to kwestia obsady - w wymienionych filmach była świetna.

ocenił(a) film na 7
Ronin25

Też niezłe, zgodzę się ;-)

ocenił(a) film na 1
iraz75

Twój awatar jest the best:)

ocenił(a) film na 7
Ronin25

Na ostatnim marszu niepodległości w Wawie byli przeciwnicy Prezydenta z takim transparentem, nawet TVN go pokazało ale z drugiej strony, jednak wszystko było widać, więc zmontowałem... dzięki ;-)

ocenił(a) film na 2
Ronin25

film nędzny,ale trzeba przyznać,że pierwsza część była żenująca i o wiele gorsza...

pieszczoch14

Pierwsza część była w miarę niezła a druga jest rewelacyjna. Rola Pawła Domagały to mistrzostwo świata, płakałem ze śmiechu. Najlepsza komedia od czasów Ciacha i To nie tak jak myślisz kotku.

ocenił(a) film na 3
Andrzejek324

Domagała jest tak wkuwiający, że się nie da tego opisać. Próbuje byś śmieszny na siłę.

McGyverPL

Jak dla mnie to najlepsza rola komediowa od czasów roli Rewińskiego w Kilerze. Turlałem się ze śmiechu po podłodze.

ocenił(a) film na 1
Ronin25

Jak dla mnie ten film to największe gówno jakie oglądałem. Nie chodzi o filmy polskie, generalnie najgorszy film jaki widziałem :(

ocenił(a) film na 1
joshman_6

Już nie tylko politycy, ale i filmowcy mają nas za idiotów wciskając nam takie gówno.

Ronin25

Masz w pełni rację chłopie, niestety ta opinia powinna pojawić się pod cała masą polskich filmów.

ocenił(a) film na 4
Ronin25

Miał być śmieszny i był. W niedzielne popołudnie można się pośmiać i tyle. Więcej nie oczekujmy od tego filmu. No może drobną satyre na wielkomiejski celebrycki świat.

ocenił(a) film na 1
Ronin25

Straciłem 1,5 h życia.juz bierki czy pasjans byłby lepszy.

ocenił(a) film na 1
Ronin25

oglądając naszła mnie smutna refleksja, że z poziomem polskiej komedii jest naprawdę kiepsko :( pomijam już och karol 2 które było słabe czy wkręconych 1 które było nielogiczne ale to nawet nie była satyra show-biznesu czy komediowe ujęcie tematu. o poziomie gry aktorskiej też ciężko cokolwiek dobrego powiedzieć, dziwi fakt udziału w filmie Pana Opani czy Lichoty. ostatnia rzecz to scenariusz i reżyseria, poziom przedszkola ? brak jakiegokolwiek pomysłu i dobrych dialogów czy żartów. twórcy powinni naprawdę się zastanowić nad tym co popełnili...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones