PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728477}
5,7 41 846
ocen
5,7 10 1 41846
3,2 5
ocen krytyków
Wkręceni 2
powrót do forum filmu Wkręceni 2

kilka uwag

ocenił(a) film na 8

Bardzo fajna i przyjemna komedia a nawet lepsza od pierwszej części, dałem 10 bo ma za niską ocenę a zasługuje na 8, żal jest mi ludzi którzy oceniają a nie widzieli filmu. Co do uwag; przeszkadzała mi Małgorzata Socha ( jakoś nie pasowała mi do tej roli [za to -1 gwiazdka] i drugi minus to wg. mnie za dużo zainwestowano w znanych aktorów (było ich za dużo, ile można oglądać te same twarze). Teraz dwa plusy, plus za dziewczynę playa i za Pawła który zagrał świetnie.

pawel_soltysiak

Serio? Oceniłeś to jako ,,arcydzieło" tylko dlatego, żeby podnieść średnią ocen? Mój Boże

ocenił(a) film na 8
caveinternetum

skoro niektórzy oceniają na 1 bez oglądania, to całość wychodzi na zero ;)

tomasz2309

No tak, niektórzy mają własne zasady ,,sprawiedliwości" -_-

ocenił(a) film na 7
caveinternetum

Obawiam się że niema obiektywnych zasad sprawiedliwości moja miła :)

ocenił(a) film na 5
Niskers

A tak serio? Lepszy niż jedynka?

ocenił(a) film na 8
krissovsky96

wg mnie gorszy, ale warty polecenia, można naprawdę się pośmiać ;)

ocenił(a) film na 9
krissovsky96

Wg mnie zdecydowanie lepszy od jedynki. Świetna gra Pawła Domagały. Młody Królikowski też jest OK.
Doprowadzić człowieka do łez jest bardzo łatwo, ale zrobić dobrą komedię, to nie jest już takie proste. Dałam mocną dziewiątkę i nie żałuję. Świetny film.

ocenił(a) film na 9
caveinternetum

co ma Bóg do oceniania filmu,i to że ktoś ocenia dany film da 10 nie znaczy że jest arcydziełem wartym Oskara,to tylko komedia ,która zasługuje na dobrą ocenę ,bo jest śmieszna i o to w tym biega

tomko34

To może wszystkie filmy oceniajmy na 10? ;-) W sumie Bóg nic nie ma, on na to nic nie pomoże. NIESTETY

caveinternetum

Czasem mam wrażenie, że ludzie źle oceniają filmy. To że jakaś komedia będzie miała notę 9, i że Ojciec Chrzestny też ma 9 to nie znaczy od razu, że stawiasz te filmy na równi siebie.

Filmy powinno oceniać się na podstawie gatunków. Jeżeli coś jest określane jako komedia, i faktycznie jest śmieszna, zabawna, są fajne dialogi a aktorzy naprawdę cię rozbawiają to czemu masz nie dać noty wyższej jak 7?

Każdy gatunek filmu powinien być oceniany osobno, nie możesz porównywać filmów komediowych z poważnym dramatem bo to serio mija się z celem.

Pozdrawiam
Sawyer

ocenił(a) film na 3
pawel_soltysiak

Socha idealnie sprawdziła się w swojej roli, a Basia powinna jednak zostać w reklamach bo jej gra aktorska jest po prostu niepoważna, nie pasuje do filmów!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones