PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695452}
5,5 65 880
ocen
5,5 10 1 65880
2,1 9
ocen krytyków
Wkręceni
powrót do forum filmu Wkręceni

Pozdrawiam polskich producentów którzy najwidoczniej nie zarabiają na biletach za "genialne" polskie komedie zbyt dobrze bo zaczęli wzywać na komendę obywateli. Oczywiście może chodzi o piractwo, może ktoś używał torentów, nie zmienia to faktu że został niesmak na całe polskie kino.
Chyba zacznę akcje nie pobieraj polskich filmów, a już na pewno do kina na geniusz polskich aktorów nie pójdę, BO NIE... Wole już pooglądać bajki w kinie.

Natalia16191

Byłam dzisiaj na komendzie. Podbijam i pozdrawiam również!

anita_6_filmweb

I jeszcze jedno. Gratuluję naszej władzy za to, że nie orientuje się w temacie i chyba kompletnie nic nie wie o jakimkolwiek rozpowszechnianiu czy pobieraniu plików z internetu. Musi im się baaardzo nudzić.

anita_6_filmweb

Jestem ciekaw z jakich trackerów ściągaliście ten film. Zapewne jakiś polski tracker?

anita_6_filmweb

Ile trzeba płacić za ugodę?

ocenił(a) film na 6
kamik0

A masz pewność że taka ugoda przyjdzie? A jeśli chodzi o jej wartość to ponoć od 470 - 550zł

Natalia16191

Nie dość, że polskie kino to smród i bród, to jeszcze takie akcje. Bojkot, a ściągać tylko z warezów.

ocenił(a) film na 6
grzesiek811

a polecasz jakiś dobry warez?

Natalia16191

ja też dostałam to wezwanie. A o istnieniu tego filmu dowiedzialam sie dopiero walasnie z tego wezwania xd w zyciu ttego syfu nie ogladalam ani nie scicagalam.Producenci wykupili jakąś randomową bazę danych czy co?

użytkownik usunięty
BlackRose58

Dostałaś wezwanie od kancelarii, czy na komendę?? A jeśli na komendę to w jakim charakterze.?

na komendę, w charakterze świadka

użytkownik usunięty
BlackRose58

No to tak jak ja. Ostatnio też dostałem wezwanie na świadka. Jeszcze nie wiem w jakiej sprawie, ale podejrzewam właśne, że chodzi o piractwo bo łącze jest na moje dane i nie wiem co kto ściąga. Sam też nie mam najczystszego sumienia, ale polskich filmów chyba żadnych nie pobierałem. Co mówili na komendzie?

Natalia16191

Jestem w podobnej sytuacji (policja), byłem w kinie na tym filmie (na drugim też) Pytanie -czy pójdę na polską komedię do kina ?.
Odpowiedź : nigdy w życiu, bo każda komedia będzie dla mnie traumą (bez względu na to kto będzie producentem).
Gratuluję producentom - Wkręconych- "walki" o widza w kinie i pogrążenie innych producentów i multipleksów.Ostatnio znajoma dzwoniła do mnie po wyjściu z kina ( polski film) i powiedziała mi że była w kinie dla vipów ,bo w kinie była tylko jeszcze jej koleżanka.Konkluzja : walka o prawa autorskie może zaszkodzić nie tylko sobie ale i innym, a gojenie ran może trwać długo.Każdy internauta może wstawić swoją recenzję w tym portalu ( jak i innym), i jeżeli będzie złą recenzją co do filmu to może zniechęcić do oglądania . Tyle na teraz -trzymajcie się ja mam parę pomysłów na przyszłość.

ocenił(a) film na 4
Natalia16191

O losie, musiałbym się bardzo nudzić, żeby ściągać jakąś z ostatnich polskich komedii

użytkownik usunięty
Natalia16191

Dzisiaj zapukali do moich drzwi z policji, w sprawie pobrania tego filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones