PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695452}
5,5 65 893
oceny
5,5 10 1 65893
2,1 9
ocen krytyków
Wkręceni
powrót do forum filmu Wkręceni

wreszcie film bez masy przekleństw, bez łachmaniarstwa , trochę kryptoreklamy ale rzeczywiście Polska ma co pokazać jak widać ! , może niezbyt wysokich lotów , ale pokażcie mi lepszą komedię do pośmiania z Niemców ? :-)

malinowa123

a mnie zapadło w pamięć jak każdy Polak w tym filmie kłania się w pas podrabianym obcokrajowcom. Nawet prezydent i prezydentowa. Tu nie było żartów z Niemców, a właśnie z Polaków i obnażenie naszych przywar, jak brak pewności siebie i całowanie po dupce byle kogo, kto mówi w innym języku niż polski.

użytkownik usunięty
marta_zolzina

Dla mnie lipa. Nawet porządnie Niemców nie potrafią udawać ;/

ocenił(a) film na 7

Przecież o to chodziło żeby udawali nieporządnie - żeby było śmiesznie... Nic by w tym nie było śmiesznego jakby udawali porządnie :P

użytkownik usunięty
Lex17

Może jakby lepiej udawali, to "może" byłoby to choć trochę śmieszne. Ja się przez cały film ze trzy razy uśmiechnęłam. Przerażają mnie polskie komedie ;(

marta_zolzina

Nom, ja tam nie widze nic smiesznego jesli chodzilo o zarty z niemcow bo takowych nie bylo, moze poza wyjatkiem tego ze ich jezyk jest prosty i kazdy moze ich udawac o ile potrafisz proste slowka?

A poza tym to nic nie jest pokazane w tym filmie jak polska bieda, czyli wyrzucanie polakow z pracy bo trzeba ciac koszta. Firma europejska a pada na kilku polakow a moze nawet i wiekszosc?.

No i oczywiscie debilizm wladz i stawianie niemcow na piedestale.


:)

ocenił(a) film na 3
malinowa123

Naprawdę dobra komedia. Dziś w dobie Kac Wawy to rzadkość

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones