PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11751}
7,7 19 104
oceny
7,7 10 1 19104
6,4 5
ocen krytyków
Wniebowzięci
powrót do forum filmu Wniebowzięci

W filmie "Sztos" jest gites zrobiona jedna scena jak lezy Synek w pokoju w Hotelu i slychac glosy dwoch typow rozmawiajacych na korytarzu...Jana Himilsbacha i Zdzislawa Maklakiewicza a owy dialog pochodzi z kultowego w/w filmu "Wniebowzieci" z 1973 r W praktyce wyglada to tak jak by Eryk i Synek glowni bohaterowie filmu "Sztos" byli w tym samych hotelu co bohaterowie filmu "Wniebowzieci"...

ocenił(a) film na 10
Eterowski

Az mi ciary przeszly jak to przeczytalem . Nigdy na to nie zwrocilem uwagi . Brawo za spostrzegawczosc !!!

mr_szakal

Scena niesamowita 30 min 4sek. filmu. Prosze zwrócić uwage , ze pokój jest niemal identyczny jak we Wniebowzietych . Dobrze dopracował to Lubaszenko.

użytkownik usunięty
Kasjer

ale jesli sie dobrze zastanowic to niemozliwe jest zeby znajdowali sie w tym samym hotelu, bo wniebowzieci byli w Gdansku a synek z erykiem na mazurach.

ocenił(a) film na 10

To fakt, Eryk z Synkiem jechali na Mazury...też mi się to nie zgadza, ale wplecione fajnie. Dla koneserów, a poza tym to przecież wiadomo, że Grucha towar ma najlepszy ;-)).

Kasjer

a gdzie ta scena dokładnie?? bo tutaj jest rozmowa z dzielnicowym z Warszawy;)
http://www.youtube.com/watch?v=_mbyJWvCgBg

Eterowski

Fajna ciekawostka :) Zwróciłem na to uwagę, wiedziałem że to Himmilsbach i Maklakiewicz, i że scena z Wniebowziętych, ale nie powiązałem tego nigdy że dzielą z nimi hotel. Ciekawy zabieg.

ocenił(a) film na 9
Eterowski

Witam, temat dość stary,ale w związku z faktem, iż obydwa filmy są dość wysoko w moim prywatnym rankingu, a że jestem w miarę nowym użytkownikiem filmweb-u odpisuje dzisiaj, nie skojarzyłem tej sceny ze sztosem, dzięki za podpowiedź . Ale muszę sprostować, scena jest możliwa w Gdańsku, jechali z Sopotu do Malborka(pierwsza scena po scenie hotelowej właśnie tam nakręcona), więc mogli zatrzymać się na noc z Gdańsku. Chociaż trasa nie była za długa:) Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za zwrócenie uwagi na ten szczegół...Miła niespodzianka..

Eterowski

noo stary teraz to mi zaimponowałeś:) masz u mnie dużą wódkę:)!

ocenił(a) film na 9
Eterowski

a w której minucie konkretnie?
bo chętnie posłucham :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones