PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=179514}
6,2 4 208
ocen
6,2 10 1 4208
Wożonko
powrót do forum filmu Wożonko

9/10 Tak żałosne

ocenił(a) film na 9

Że aż spisałem najlepsze kawałki
"mam sobie dresy prać?! I co? Goły chodzić po ulicy" "-Wsadzimy gówniarza do bagażnika i s******amy [...] -Ale ty miałeś załatwić poloneza..." "Aaa... Robercik... Przed chwilą jacyś dwaj faceci przerzucili go przez płot i wsadzili do malucha." "Skąd wyście go zabrali? [...] Jakie urwał* lewo?! [...] Za blokiem jest dom dziecka!" "Wszyscy jesteśmy w agonii [...] nawet tasiemiec który jest w twoich jelitach..." "Widziałem kiedyś film, że małego gówniarza sprzedali do Turcji [...] Znasz choć pół turka?" "Mózg też chcecie? [...] Ty głupi jesteś?" "Pełno tu meneli dresiarzy [...] jaka ty głupia jesteś! O siebie się martwię..." "Nie mówimy o twoim bachorze [...] To musjiciee zappytaś Julka, on adoftował fszystko... wszytko... fffszystko... [...] Roobert?! To był kawał gnoja..." "...bił babkę. A babka była z żydem [...] Żydzi żądzą światem [...] Jaki kraj tacy informatorzy..." "Pięć minut... (Am) DWIE [...] -Są, te ku**sy -Jechowi?" "O urwał*... Osioł! Osioł dziwnie klęczał!" "-Jestem w tobie zap***ny po ch*j! -Urwał* misiu pierd**lisz" "Jak myśleć sprawniej [...] Mięśnie to siła i moc" "Żeby żebrać skuteczniej trzeba mieć twarz [...] największe współczucie budzą [...] z francuskiego paraliż" "Masz pieniążka? [...] CchŁodźŹź DłO mnIEee" "A że jedną mam [...] nie będę miał problemu z wyborem" "TO POKEMON!" "Lepszy urwał* maślak, niż urwał* nic" "Chciałbym urwał* kiedyś zatankować auto..." "Świeże jajkaaaa" "-Skocze i będę miała wreszcie święty spokój -Zamknij się bo cię zastrzelę -Dobra już schodzę" "Nie wykrywalne dla radarów" "Będzie zbierał buraki w himalajach" "Tu już kreca teledysk to filmu, W*******LAJ..." "Dobra Kazio, ja się zbieram, mam jeszcze kolokwia do sprawdzenia..." "Zaszło chyba pewne nieporozumienie komunikacyjne!" "Chłopiec jest podobno kolejnym wcieleniem Dalajlamy"
Co z tego że produkcja kosztowała grosze i to widać co krok, jak film jest tak dobry ze za potencjał można mu dać 9...

ocenił(a) film na 9
Doroteusz

Mnie rozwaliło to: "Mam, mam chłopaki! Miliard w rozumie, miliard w rozumie. Janusz Weiss jestem, Janusz Weiss! "

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones