PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32464}

Wodne dzieci

The Water Babies
7,5 448
ocen
7,5 10 1 448
Wodne dzieci
powrót do forum filmu Wodne dzieci

Dziwna sprawa :)

ocenił(a) film na 8

Wstałem dzisiaj rano i nie wiadomo dlaczego pojawiły mi sie w głowie te sceny jak za mgła z tej bajki która oglądałem już nie pamietam kiedy a mam prawie 40 lat :), także postanowiłem znaleźć tytuł i wylądowałem tutaj heheh Teraz już wiem to "wodne dzieci" !!! pewnie podświadomie mi się ta bajka zakodowała a teraz po ok 30 latach moge sobie odpowiedzieć jaki to tytuł. Chyba zaczynam świrować na stare lata hehehehe

beny561

ty taki sam problem, ja starych chyba z 10 razy na to do kina targalem, ale jak uslyszalem hej do koloru jak bym to wczoraj widzial, byla jeszcze jedna kreskowka na poczatku lat 90 wyszla na vhs, ale tam to pamietam tylko poczatek a reszty jakos wogule

beny561

Coś w tym jest ,dorzucił bym Tajemnica wygasłych wulkanów (1982) Spadla z oblakov (1978),Dzieci Syriusza (1984) Szagma albo zaginione światy(1985) Arabela (1979)

beny561

A ja dziś szukałam filmów z dzieciństwa, żeby pokazać moim córkom i obok Goonies jest właśnie ten. Tylko teraz trzeba go gdzieś znaleźć

ocenił(a) film na 9
beny561

Ja ten film widziałem w kinie w drugiej połowie lat 80 (87-88-89 jakoś tak)

beny561

Mam to samo :) Bylem w kinie na tym w 80tych. Ogladalem raz na ta chwile ;) Pamietam piosenki i sceny, niesamowite to wszystko...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones