PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709195}

Wojna imperiów

Tian Jiang Xiong Shi
6,0 8 097
ocen
6,0 10 1 8097
5,0 3
oceny krytyków
Wojna imperiów
powrót do forum filmu Wojna imperiów

Gdybym miał dzieciaka z porażeniem mózgowym, to i tak bym mu tego filmu nie puścił bojąc się, czy nie wpłynie to zbyt negatywnie na jego intelekt.

beniaminGT

Zapewne ty swoje dzieci sadzasz przed GTA i kiczowatymi amerykańskimi komediami dla poj$banych studentów. Wam już nic nie pomoże.
Piękny film, z wartościowym przekazem, ale podludzie wychowani przez internet i ulice, nie rozumieją nawet takich prostych rzeczy.

ocenił(a) film na 1
Holl

Albo Ci się filmy pomyliły, albo gust coś szwankuje. Sory, dude, ale ten film to szajs. Jeno Adrian Brody daje radę.
Do połowy jeszcze można to badziewie zdzierżyć, traktując jako rozrywkę dla bardzo młodej widowni. Ale potem wchodzą jakieś debile sceny absurdalnego okrucieństwa - gościu z wydłubanymi oczami ginie w płomieniach - po których uświadamiasz sobie, że film jest absolutnie dla nikogo.

PS. Zazwyczaj wychowuje albo ulica, albo internet. A nie jedno i drugie jednocześnie. Nie uważasz?!
PS2. Narazie nie szukam "pracy" w policji lub urzędzie skarbowym byś nazywał mnie podczłowiekiem, he, he.

ocenił(a) film na 7
beniaminGT

Nie chcę zakłócać Twojego dobrego samopoczucia, ale pisze się "na razie". Pewnie nawet w policji i skarbówce to wiedzą.

ocenił(a) film na 1
creep_

Detal, to raz.
Szczerze wątpię, to dwa. Termin niezbyt oficjalny. Policjant nie napisze w raporcie, że "na razie" odpuściłem temu piratowi drogowemu, ani urzędnik skarbówki, że "na razie" nie interesują go nieopodatkowane dochody Iksińskiego. To by znaczyło, że jeden czy drugi, ma jakaś podmiotowość, gdy w rzeczywistości jest tylko narzędziem w rękach innych.

ocenił(a) film na 6
beniaminGT

beniaminGT ty marnujesz czas przed tv i tak dajesz oceny za większość filmów 1-4, lepiej wyjdz na spacer więcej będzie pożytku. Nie będziesz się męczył przynajmniej.

ocenił(a) film na 1
simonc31

Mam 44 dziesiątki i 115 dziewiątek. Średnia 5.2

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones