PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298581}
5,1 196 123
oceny
5,1 10 1 196123
5,8 35
ocen krytyków
Wojna polsko ruska
powrót do forum filmu Wojna polsko-ruska

tragedia

ocenił(a) film na 1

film dla tępych dresów. tyle w temacie.

ocenił(a) film na 2
dillingeer

mylisz się. dresy nie lubią Masłowskiej, bo 1. nie rozumieją zbyt dużo, 2. nie lubią, gdy ktoś z nich szydzi

ocenił(a) film na 10
dillingeer

Jak można byc tak tępym i nie ogarnąc tego filmu? Ładne zdjęcie profilowe pozerze.

ocenił(a) film na 1
Koneser_1

haha kto powiedział, że nie rozumiem tego filmu ? Po prostu wyrażam swoją opinię po obejrzeniu tego "arcydzieła". To, że ten film CI się spodobał to tylko i wyłącznie świadczy o Twoim guście, a wyzywanie od pozerów to już w ogóle nie rozumiem.. możesz wytłumaczyć ?

ocenił(a) film na 8
dillingeer

na Twoim miejscu nie podejmowałbym się oceny kto jaki ma gust bo to bardzo subiektywna kwestia ... a co do filmu to powiem tak : "kiedy grasz muzykę w stylu, który tak naprawdę nie pasuje nikomu, podejmujesz ryzyko, że nikogo nie przyciągniesz"

ocenił(a) film na 1
mattew1_filmweb

a widzisz gdzieś tutaj abym podejmował się oceny gustów ? Każdy ma swój gust i ogląda to co go zainteresuje. Po prostu wyraziłem swoją opinię na temat tego filmu, który dla mnie mógłby nigdy nie powstać. To wy macie ból dupy, że pozwoliłem sobie napisać, że jest to słabiutki film... dla tępych dresów :)

ocenił(a) film na 8
dillingeer

Jak to nie podejmujesz się oceny gustów skoro już na wstępie piszesz: "film dla tępych dresów"? A jeśli już oceniasz, to mógłbyś to uzasadnić. A jeśli ktoś tu ma ból dupy, to tylko i wyłącznie Ty.

ocenił(a) film na 1
Lumpi

ok, mam ból dupy, przepraszam dresiku :( może jak kiedyś puszczą w tv ten film to specjalnie ubiorę dresy z 3 paskami, ogolę głowę na łyso i kupie bejsbola. Może wtedy zrozumiem ten film :)

ocenił(a) film na 8
dillingeer

Powodzenia!

ocenił(a) film na 10
Lumpi

Ej sorry ale dres z ulicy nie ogarnałby tego filmu ( zresztą jak widac nie tylko on) A jeśli to kwestia gustu to dlaczego ciśniesz po dresach skoro oni mają taki gust?

ocenił(a) film na 8
dillingeer

Wszyscy,którzy dają temu filmowi ocenę 1 właśnie odgrywają przed nami rolę " Silnego" ,może i jesteście fajni ,zgrabni i powabni ,ale nie za bardzo wiecie co tu u diabła wokół was się dzieje i każdy wasz kolejny post to po prostu uderzenie z bańki w mur..,,bo tylko tak zwykły człowiek o nie zwykle wielkim i pozytywnym potencjale ,pragnie w akcie desperacji przebić mur i dotrzeć do innego świata do normalności do prawdy. Ani dzień dobry, ani spier....., czyste chamstwo bez sztucznych barwników.

dillingeer

No nie wiem, czy nawet tępi dresiarze lubią oglądać gołych mężczyzn. Szczerze w to wątpię. Ten film jest bardziej dla medialnych prostytutek z tvnu oraz gejów. Żałuję, że na to patrzyłem.

ocenił(a) film na 1
N3komork

haha dokładnie :D

dillingeer

Moze nie o to chodzi,ze dla dresow,ale tragedią ten film jest na pewno

dillingeer

Gdy zobaczyłem ten tytuł w gazecie telewizyjnej, jako emitowany w Stopklatce tv, to na początku pomyliłem ten film z filmem "1920 Bitwa Warszawska" Hoffmana. Dopiero podczas oglądania okazało się, że to film Żuławskiego oparty na książce Masłowskiej.
Może i ta historia ma jakieś drugie dno czy przesłanie, ale dla mnie jest to dzieło zdecydowanie zbyt ciężkostrawne. Nawet nie dałem rady dotrwać do końca. Główny bohater to matoł, a reszta to naćpane laski i inne palanty. W dodatku tyle disco polo w tle. To po prostu nie do zniesienia.

O ile generalnie lubię surrealizm i konwencję baśniową czy oniryczną, o tyle tutaj zdecydowanie mnie to odpychało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones