PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483231}

Wojownicy burzy

Fung wan II
5,8 597
ocen
5,8 10 1 597
Wojownicy burzy
powrót do forum filmu Wojownicy burzy

Jest to film który posiada wiele niedociągnięć. Fabuła nie jest idealna. Pomimo to film ogląda się przyjemnie. Przede wszystkim jest to zasługa efektów specjalnych które są na bardzo dobrym poziomie. Moim zdaniem są o wiele lepsze niż w bardzo dobrych filmach o budżetach przekraczających wiele milionów dolarów. Od niedawna oglądam azjatyckie filmy ale bardzo mi przypadły do gustu. Ich klimat, specyficzne zachowanie bohaterów oraz nieoczekiwane zakończenia, nie jak w większości filmów europejskich czy zza oceanu w których głównym bohaterom udaje sobie przezwyciężyć zło, zdobyć miłość itp., gdzie żaden z nich nie ginie.
Podsumowując film oceniam bardzo dobrze ze względu na klimat, zachowanie bohaterów oraz niesamowite efekty specjalne które zapierają dech w piersiach.

ocenił(a) film na 5

Niestety musze cie zasmucic, najwyrazniej nie ogladales az tak duzo tego
rodzajow filmow,w kinie azjatyckim najczesciej kturys z glownych bochaterow
jak nie wszyscy gina poswiecajac sie przy tym dla dobra sprawy czy milosci,
wiec nic w tym zaskakujacego :) choc zgadzam sie z toba ze film oglada sie
dobrze ale ja nei powiedzial bym ze fabula jest nie idealna, ona poprostu
jest slaba, kino azjatyckie charakteryzuje sie zawila fabula pewna
niedomowien i trzeba sie naprawde wglebic by nie raz cos zrozumiec, tu
fabula byla bardzo prosta. Tak ogulnie film oceniam na OK

ocenił(a) film na 5
madhuan

Będę się streszczał film rozczarowuje liczyłem na coś lepszego moja ocena max 5\10

ocenił(a) film na 3
norania0

Przyznam, że film mnie rozczarował. Więcej tu magii i plastikowych zbroi, niż prawdziwych walk. Tylko dla miłośników gatunku. Ale to moja subiektywna ocena.

ocenił(a) film na 9

Film widziałam dopiero w tym tygodniu na Pulsie i bardzo mi się podobał. Z początku miałam obawy (nie umiem się przekonać do większości azjatyckich filmów zwłaszcza horrorów).

Skoro film ma wiele niedociagniec to dlaczego dales mu 10/10?? Przeciez to co piszesz i oceniasz jest smieszne ^^

ocenił(a) film na 5

te 10/10 to nie wiem za co owszem efekty niezłe ale to wszystko!

ocenił(a) film na 9

Przeglądając filmografie Ekina natrafiłam na pewną pozycje
Może w wyjaśnieniu niektórych wątków pomoże pierwszy film : Sztormowi Jeźdźcy
http://www.filmweb.pl/film/Sztormowi+je%C5%BAd%C5%BAcy-1998-113541
Wojownicy są po części kontynuacją

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones