PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31474}

Wojownicze żółwie ninja II: Tajemnica szlamu

Teenage Mutant Ninja Turtles II: The Secret of the Ooze
6,5 4 780
ocen
6,5 10 1 4780
Wojownicze żółwie ninja II: Tajemnica szlamu
powrót do forum filmu Wojownicze żółwie ninja II: Tajemnica szlamu

Rozczarowanie

ocenił(a) film na 4

Do pierwszej części powróciłem ostatnio po ponad dwudziestu latach. Powiem szczerze, że
jest to ponadczasowa produkcja, bo nawet po tylu latach obejrzałem film z zaciekawieniem.
Dodam, że jako dzieciak posiadałem własną kasetę VHS którą oglądałem dziesiątki razy i oglądając go poraz n-ty
film dalej trzymał mnie przy ekranie.
Jest ta otoczka tajemniczości, czegoś niespotykanego, są emocje, jest radość, smutek, problemy i strach.
Zachęcony pierwszą częścią postanowiłem obejrzeć dwójkę i spotkało mnie niestety rozczarowanie.

Film mocno odbiega pod pierwowzoru, nowe postacie są śmieszne i groteskowe, sam Szreder nie ma w sobie
już tej ciemnej mocy i otaczającej go aury strachu i przemocy. Nowe potwory przypominają przeciwników z
serialu Power Rangers, a ilość gagów w filmie zupełnie jak z przyprawami w daniu - w tak dużej ilości - zwyczajnie
szkodzi niż pomaga.

Szkoda, bo po sukcesie pierwszej części można było zrobić całkiem udaną dwójkę.

quanticox

Po części się zgadzam, ale moim zdaniem głowni bohaterowie czyli żółwie trzymają nadal poziom z pierwszej części.

quanticox

Cześć
quanticox posiadas zmoze na VHS żolwie Ninja 2 czesci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones