PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129948}
6,3 14 010
ocen
6,3 10 1 14010
4,2 6
ocen krytyków
Wojownicze żółwie ninja
powrót do forum filmu Wojownicze żółwie ninja

Kino kiczowate i słabe. Grafika i dubbing tragiczny (Tede po prostu beznadziejnie podkładał głos). Idiotyczny scenariusz !!!!! Po prostu lałem w kinie ze śmiechu.

1/10!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Serdecznie Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
piter_sobiecki

Z dabinngiem sie zgodze i z paroma nie dopracowanymi scenami, ale film byl fajowy jak bys sluchal uchem a nie brzuchem to bys zrozumial!!!! Ja dalem 5/10 wiecej nie moge

Luca_Skonio

Mówi ten co spał susłem. Fajowy to jest ,,orgazm za orgazmem'' z Ściąganego. Kurde tam fabuła to się nawet gówna nie lepi. Ale to twoje zdanie.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
piter_sobiecki

Nie narzekaj! Jak Ci dubbing przeszkadza, to obejrzyj z napisami. W tym filmie nie chodzi o ambitne kino, czy o rewelacyjną fabułę.

Tu chodzi o wspomnienia.

O stare, zajefajne czasy.

stamtond

Ale nawet nie chodzi o wspomnienia. Ja bym się nie cieszył jakby ze starej dobrej kreskówki jakaś banda żółtków zrobiła totalne gówno.Przez ten film będe już tylko z obrzydzeniem wspominał tą kreskówki.

Serdecznie Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
piter_sobiecki

ja powiem tak, zdecydowanie bardziej podobały mi się poprzednie filmy o żółwiach.. w tej animacji brakowało mi hmm szreder'a :d bo te jakieś potworki i wskrzeszeni wojownicy nie bardzo mi tu pasowali.. można obejrzeć, wiadomo, ale nic konkretnego ogółem 6.5/10 max pozdro

piter_sobiecki

Witam ...
Hy ,chyba niewiesz ile pracy trza na stworzenie takich animacji i nie potrafisz tego decenic >>> w zasadzie o gustach sie niedecyduje <<< a wiec ja daje 7,8/10
dZIEKI ...

ocenił(a) film na 5
piter_sobiecki

Witam wszystkich

Moim zdaniem film byłby bardzo dobry gdyby nie parę szczegółów, ale żeby go oceniać 1/10 to trzeba być kimś trzeba było słuchać a nie cały, ale to wam mowie cały czas gadać. Ja go oceniłem 5/10 i się zgodzę z joker_p2p, że dużo pracy poświecili nad tym filmem. Powinieneś to docenić piter.sobiecki.


Pozdro dla wszystkich

ocenił(a) film na 7
piter_sobiecki

dubbing tragiczny?
dlatego ja wybrałam wersję z napisami.
Warto.

ocenił(a) film na 10
Immortalis

dubbing właśnie był świetny

"idę obejrzeć M jak miłość"
"Krzysztof dziś umrze na drobre i na złe"
"słuchacz z Radia Maryja"

zwaliło mnie z krzesła

film też jest świetny

10/10

fifionek_1991

A mnie zwaliło jak pewna osoba śmiała się z tekstu ,,Ty śmietnikowy pokemonie''. Zresztą nie wiem może się nie znam ale 99% ludzi których pytałem o ten film mówili że to gniot (może 30-40 osób). Dla mnie film to zero. Zresztą napracowali się tyle co przy jakiś animowanych gównach na DVD wcześniej nie pokazywanych w kinie które można kupić byle gdzie za 5 zł. Film bez stylu i smaku. Dno artystyczne i Polska Porażka Dubinngowa. Każdy ma swój gust i KONIEC.

Serdecznie Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
piter_sobiecki

Hmmm, piterze.sobiecki moim zdaniem nie powinieneś tak srogo oceniać filmu wiem, że Ci się nie podobał, bo masz swoje zdanie, ale nie powienieneś tak srogo go oceniać. Myslisz, że jakieś westerny takie jakie lubisz rownają się z tym filmem to się mylisz. To nie jest takie proste nakręcić film i to jeszcze animowany. Myślisz, że to od tak sobie go bys zrobił, jak tak myślisz to jesteś w błędzie. Przemyśl swoje zdanie, a najlepiej jak bys go obejrzał jeszcze raz.

Pozdro dla wszystkich

Luca_Skonio

Nie jednak film to film. Oceniam go tak jak Dobry, Zły i Brzydki czy inne filmy. Zresztą nawet myslę że serial WŻN zmiescił by się na 5 ale to jest godne pogardy. Chłam totalny. Piotrze, KAŻDY MA SWÓJ GUST.

Serdecznie Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
piter_sobiecki

Ewidentnie nie zrozumiałe idei filmu. Ten komercyjny z pozoru obraz pod płaszczykiem niewybrednej akcji i prostej fabuły porusza wiele istotnych problemów egzystencjalnych. Mistrzowsko obrazuje złożoność braterskich więzi, skłania do refleksji nad istotą sprawiedliwości, przestrzega przed skutkami zanieczyszczenia środowiska, porusza palące tematy naukowe z dziedziny astronomii i fizyki, zapoznaje widza z historią sztuki i kodeksem zamaskowanych wojowników ninja, uczy o miłości i przebaczaniu. Nie mam wątpliwości co do tego, że dzięki bogatej acz subtelnej symbolice film na stałe wpisze się do historii kinematografii.

ocenił(a) film na 5
gary_joiner_tm

Zapewne tak samo jak filmy Uwe Bolla. Przecież też poruszają wiele problemów, dają do myślenia. I także twój tekst pasuje do tego "z pozoru obraz pod płaszczykiem niewybrednej akcji i prostej fabuły porusza wiele istotnych problemów egzystencjalnych. " No tak bo Uwe Boll'a to trzeba zrozumieć, pod płaszczem też kryje się wielka problematyka, wszystkie jego filmy niosą niesamowitą głębie, tylko tego nie widać powierzchownie XD:D:D:D:D LOL Hłe hłe hłe hłę hłe

A jeśli już to proponuje obejrzeć pierwsze Żółwie NInja fabularne z kostiumami. Wystarczyło mi 5 minut, żeby z powrotem wpaść do tego świata, gdy ostatnio postanowiłem dla porównania obejrzeć fabularną wersję. To jest dopiero ładunek + muzyka. I bez tego trzepakowego pseudo-ziomalskiego-popcornowego slangu, "elo ziom rap rap o kurka wodna" POlecam obejrzeć.I wtedy zobaczycie, że to co tu jest to jest mega h.ujowe.

Redgard

tak jest, te nowe żółwie to jakaś pomyłka, tede ssie, w ogóle - wydaje mi się, czy kiedyś z ambitniejszymi rzeczami wychodziło się do dzieciaków?

Bronson

W sumie jakby przyjrzeć się (na przełomie ostatnich lat oczywiście) to do dzieci wychodzi się z coraz bardziej wulgarnymi i żałosnymi bajkami. Niestety coraz bardziej świat dorosłych wkrada się do filmów animowanych, a to niestety zły znak.

Pozdrowienia

użytkownik usunięty
piter_sobiecki

Film oceniłem na 7/10. Lekko zawyżone z racji sentymentu do starych, dobrych żółwi. Pamiętam stare komiksy gry na konsolę Pegasus, trylogię filmową i starą bajkę. Niestety nowe żółwie to nie to samo. Brakuje im tego czegoś, co wtedy przyciągało rzesze fanów. Wiele osób poszło na to do kina przez sentyment i wielu się zawiodło. Mnie się nawet film podobał, ale to nie były te stare żółwie, które darzę sympatią. Ta fabuła bardzo naciągana, humor też nie ten sam co kiedyś. Całe szczęście, że żółwie zachowały swoją osobowość, mój ulubiony Raphael nadal narwany. To co najbardziej razi to brak Shreddera, Yoatl i jego generałowie nie dorastają mu do pięt. Mimo wielu wad "TMNT" to film, który może się spodobać, głównie ze względu na dużą ilość akcji. Tak dla odprężenia się jest w sam raz, szkoda że najmłodsi będą kojarzyć żółwie z tym filmem, a nie ze starymi komiksami, kreskówką i filmami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones