PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=387442}

Wojownik Dynamit

Khon fai bin
5,2 262
oceny
5,2 10 1 262
Wojownik Dynamit
powrót do forum filmu Wojownik Dynamit

Film ten jest trzecim jakim ogladalem z gatunku mordobicia, gdzie motywem przewodnim jest Muay Thai rodem z Tajlandii( Ong-bag; Warrior King)...Pozwole sobie na pominiecie fabuly, bo ta jest poprostu zenujaca. NIestety mocno sie zawiodlem na walkach( bo w koncu dla nich sie oglada filmy w stylu kung fu;P)Pare dobrych kopniakow, lecz mialem niezmierne wrazenie ze juz gdzies to widzialem:P.Poza tym walki nakrecone sa tym razem zdecydowanie ponizej poziomu 2 poprzednich filmow tego gatunku. Mam tu na mysli zbyt czeste zmiany ujec z kamer, co powoduje ze tracimy wrazenie o realizmie tych scen.Jescze jedno mnie strasznie irytowalo...dubbing jest koszmarny..przyznam szczerze ze wolabym objrzec ten film w oryginalnej wersji...nawet bez napisow! Podsumowujac: tylko dla fanow w/w filmow z gatunku..A i mam jescze mala rade dla was..Obejrzycie na podgladzie ten film, a wlasciwie sceny walki, bo na reszte szkoda poprostu waszego czasu..pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones