PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499338}

Wojownik

Warrior
7,8 97 922
oceny
7,8 10 1 97922
6,9 14
ocen krytyków
Wojownik
powrót do forum filmu Wojownik
ocenił(a) film na 10
Avenalle

Bo to zarąbisty film.

ocenił(a) film na 3
Avenalle

brak mi slow..widocznie wiekszosc glosow oddaly dzieci tak do 15 roku zycia.. rocky to przy tym arcydzielo ;D

ocenił(a) film na 9
edzio656

Ten jest znakomity. Prosze uargumentować co było złe w filmie Wojownik.

ocenił(a) film na 3
Wojtini21

ja obejrzalem tylko 15-20 minut i podziekowalem..ten film jest po prostu nudny i glupi..malo filkow ogladales chyba jeszfze z ten ci sie podobql tak bardzo

ocenił(a) film na 9
edzio656

Obejrzałem 15-20 minut, daję ocenę 3. Najgorszy film.
Klasyka!

ocenił(a) film na 2
edzio656

Jak można ocenić film, skoro obejrzało się tylko 15 minut ? Nielogiczne.
Ogólnie film bardzo irytujący i niemający nic z rzeczywistością. Naprawdę nie wiem skąd taka ocena i miejsce w rankingu. Nie znam zasad przydzielania miejsc w turniejach MMA, ale w tym przypadku był to absurd. Dwóch naszych herosów wzięto dosłownie z ulicy. Jeden weteran wojenny, drugi to amator, który to "ledwie co mieścił się w 500 rankingu" ileś tam lat wstecz. W zawodach wystąpiło tylko 8 zawodników, z czego dwa miejsca były przydzielone dla braci. Wojak w dwóch pierwszych starciach jednym ciosem powalił przeciwników. No ale na finał już sił zabrakło na taki scenariusz. Słabe to. Drugi agent wpierw pokonał jakiegoś przeciętniaka, ale w półfinale mimo iż cały czas przegrywał, to rzutem na taśmę pokonał ruskiego hegemona. Kpina i absurd z takiego przebiegu rzeczy !! Sztampowość i przewidywalność. Można lubić walki MMA, ale aby aż tak wywindować ten film to spora przesada. Można mieć cele, aspiracje, ale aby je zrealizować trzeba też i treningu , pracy, wysiłku. Nasz nowy Miszczu poskakał kilka dni, pokonał na treningu jakiegoś kelnera z irokezem, a po chwili uniósł trofeum i stał się herosem gali !!! Takich baśni to nawet Andersen nie wymyślił !!!

edzio656

musiałeś mieć zły dzień, ja obejrze Avenalle mnie namówił

ocenił(a) film na 5
edzio656

Nie no bez przesady. Rocky jest dużo gorszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones