PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=515048}

Wolverine

The Wolverine
6,7 130 972
oceny
6,7 10 1 130972
4,8 16
ocen krytyków
Wolverine
powrót do forum filmu Wolverine

Szpony na końcu

ocenił(a) film na 7

pod koniec filmu miał już szpony z kości, ale w przyszłość która nadejdzie chyba ma już z adamantium co nie? to o co chodzi? dorobili mu na nowo?

ocenił(a) film na 5
Hlontro

Właśnie! O co cho??

ocenił(a) film na 5
Hlontro

OK, doszłam do tego, wtf. W "Przeszłość, która nadejdzie" ma kościane szpony, przecież na końcu filmu jest scena, w której żołnierze zabierają Logana, żeby na nim robić eksperymenty. Czyli następuje jakby zakrzywienie czasoprzestrzeni.
Co nie wyjaśnia tego, że we wcześniejszych częściach Xmenów ma normalnie adamantium!

Mnie denerwuje coś innego: skoro miał cały szkielet z adamantium, to skąd do licha wzięły się nagle te kościane szpony!

ocenił(a) film na 7
Ametria

chodzi mi już o tą przyszłość w której wolverine jeszcze nie przeniósł swojego umysłu do młodszego siebie xD wtedy miał chyba szpony z adamantium. Czyli tak. Kończy się Wolverine i ma szpony z kości, następnie X i Magneto go zabierają i już w przyszłość która nadejdzie ma szpony z adamantium (wtedy kiedy przychodzi do tej grupy ocalałych z prośbą o przeniesienie umysłu).

a co do Twojego pytania to zostały mu odcięte i odrosły tylko kości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones