PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=515048}

Wolverine

The Wolverine
6,7 130 972
oceny
6,7 10 1 130972
4,8 16
ocen krytyków
Wolverine
powrót do forum filmu Wolverine

Ponieważ w genezie wstrzykneli mu adamantium i nie żył przez 30 sekund i nagle ożył.
To nie dzięki adamantium jest nieśmiertelny bo pżerzywał ciosy brara w genezie które dla zwykłego
Człowieka są bardzo szkodliwe. Logan jest nieśmiertelny i nic go nie zabije nawet debil
Hulk który jest śmiertelny go nie zabije bo komórki logana są w stanie zregenerować nawet spalenie poprzez
słońce . Jedylnie można mu odcinać kończyny i gdzieś schować ale pewnie to nic nie da. Tak samo z
atomuwką nie zabije go to tyle idziękuje tylko dadam że wolverine jest najsilniejszym mutantem z mutantów.

ocenił(a) film na 9
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
MrPetek_cool

Po pierwsze nie jest nieśmiertelny. Ale musiałbyś coś przeczytać by to wiedzieć.
Po drugie warto nauczyć się pisać po polsku.
Po trzecie dorosnąć.
Po czwarte nie jest on nawet w top 20 najsilniejszych mutantów.
Po piąte jest to niezwykle komiczny post biorąc pod uwagę, że Marvel zabił Wolverine'a w zeszłym miesiącu.

Dealric

Nie licząc tego, że się starzeje to jest nieśmiertelny. To, że Marvel zabił Wolverine'a o niczym nie świadczy. Po pierwsze kwestia uniwersum (a ja nie wiem ani gdzie, ani jak zginął), po drugie Logan ginął już wiele razy i regenerował się nawet z jednej komórki. Tak więc najprawdopodobniej szybko zmartwychwstanie.

Prawda jednak, że nie należy do najsilniejszych mutantów.

ocenił(a) film na 6
NightAnasazi

Nie licząc tego, że się starzeje także jest śmiertelny. Przeczytaj coś i dowiedz się czegoś.
Po drugie zabił go w głównym uniwersum, w głównej linii czasowej. Ale ponownie lepiej byc ignorantem.
Po trzecie, tak może zregenerować się nawet z jednej komórki. O ile ta komórka jest.
Po czwarte ignorancie, nie zmartwychwstanie szybko, bo od dobrego roku nie ma zdolności regeneracji... Co najwyżej może wskrzesić go Deadpool

ocenił(a) film na 8
Dealric

Heh, czyli jak widać czytałeś też DoW: Captain America & Deadpool? :) Faktycznie, końcówka dość sporo zdradza. Ciekawa jestem czy Wade'owi się uda. Chociaż jakoś dziwnie byłoby czytać o klonie Wolverine'a - to już nie było by to samo. Wolałabym gdyby z DNA Deadpool'a wyizolowali to coś odpowiadające za regenerację (tak jak to zrobili u Logan'a - tutaj oczywiście musiałoby by być słabsze niż u DP (z wiadomych powodów)), jakimś cudem wydobyli Wolverine'a z adamantium (hmmm... roztopić je?) i przekazali Logan'owi jego utraconą "moc". Wydaje mi się że tak byłoby lepiej niż go odtwarzać i żeby po uniwersum biegał klon.
Wierzę w marvel'owskich jajogłowych ;)

ocenił(a) film na 6
Deadrine

Tak, czytałem ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
MrPetek_cool

Kolejny przygłupi bachor, co za niespodzianka ;>

ocenił(a) film na 7
Dealric

ciekawe ile masz lat gnojku z 2 klasy

MrPetek_cool

możesz mieć i 30 lat i jednocześnie być przygłupem

ocenił(a) film na 7
Dealric

jesteś głupi i masz bujną wyobraźnię

ocenił(a) film na 6
MrPetek_cool

Magneto by mógł mu połamać wszystkie kości bo są metalem pokryte, czyli np. podstawę czaszki, kręgi kręgowe co by skutkowało śmiercią :) A co do Wolverine'a to jak Deatric wspominał Marvel zabił tą postać :)

Netehor

Połamał, a on by się zregenerował. Logan nie takie rzeczy przeżył.

ocenił(a) film na 6
NightAnasazi

Klasyczny arc z głównego uniwersum.
Magneto usuwa całe adamantium ze szkieletu przy okazji niemal zabijając Wolverine'a który przetrwał tylko dzięki pomocy z zewnątrz.

MrPetek_cool

Można np. odciąć mu głowę.

użytkownik usunięty
Luk4s7_

To mu odrośnie. xd

użytkownik usunięty

Wiem, pier**lę głupoty xd

ocenił(a) film na 7

lol

MrPetek_cool

Nie czytałeś komiksów- nie wypowiadaj się. Logan (Wolverine) nie jest nawet w pierwsze dwudziestce/trzydziestce najsilniejszych postaci. To, że ma czynnik regeneracyjny, nie oznacza, że nie jest nieśmiertelny. Jest dużo bohaterów Marvela, którzy skopali by mu tyłek nawet nie ruszając się z miejsca.

ocenił(a) film na 8
Przemekkk

przeczytałam cały ten temat... i przyznaje x-men zaczęłam oglądać tydzień temu i dzisiaj skończyłam i musze przyznać, że się wciągnęłam... ale to nie oznacza, że czytam komiksy (chociaż chyba powinnam, jak chcę coś dokładnie zrozumieć), ale nie o to mi chodzi. Dowiedziałam się tutaj, że Wolverine umiera? czy tak?? jeśli tak bardzo interesujecie się tym uniwersum to wiecie może coś o następnych filmach....?

miki19

To znaczy: można go zabić jeśli chodzi o uniwersum Marvela. Tam są herosi, którzy potrafiliby zabić Logana (Wolverine'a) nie ruszając się z miejsca. Nie będę zdradzał co dzieje się w komiksach :) Ale możesz się zdziwić, że np. Hulk jest silny, ale wcale nie najsilniejszy z uniwersum i kilka innych ciekawych rzeczy, polecam w wolnym czasie :)

ocenił(a) film na 8
Przemekkk

jakoś Hulka nigdy nie uważałam za jakiegoś "super", nie wiem dlaczego, ale średnio go lubię...:P
no powiem tak, jestem trochę taka "ciekawska" i czasami chciałabym trochę więcej zrozumieć, no ale to właśnie skończyłoby się "wkopaniem" w te komiksy, a niestety nie bardzo mam na to czas.... i w sumie chyba trochę za stara już jestem na czytanie komiksów :P
więc muszę poprzestać na tym czego dowiaduję się z filmów.....

miki19

A gdzie tam za stara :) Na rzeczy, które sprawiają przyjemność, nigdy nie jest za późno moim zdaniem:) Ja tam czasem i jakieś dobre anime obejrzę, chociaż dwadzieścia pięć lat na karku. A czas? Niestety też mam mało- tak jak dziś, siadłem w wolnej chwili do kompa a na zegarze godzina 2:00 w nocy. Nie musisz od razu czytać wszystkiego- możesz wybrać czy chcesz czytać o Wolverinie czy też o X-menach. I taka mała rada jeśli będziesz chciała wziąć się za czytanie komiksów- czytaj te z kanonu, bo czasem "funboye" jakieś postaci stworzą komiks, gdzie owa postać jest najlepsza i gromi wszystkich :p

ocenił(a) film na 8
Przemekkk

no jestem dosłownie parę lat młodsza, ale też zdarzy mi się obejrzeć jakąś bajkę z moją dużo młodszą siostrą, chociaż sama też przyznaję lubię obejrzeć te nowe produkcje Disney'a, czasem czymś zaskoczą ;)
Dzięki za radę, jeśli się zdecyduję wezmę ją pod uwagę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones