PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=345957}
6,6 191 886
ocen
6,6 10 1 191886
5,3 33
oceny krytyków
World War Z
powrót do forum filmu World War Z

3/10

ocenił(a) film na 3

Film w jednym słowie do dup...Serio nie lubię tego typu filmów coś się bierze i nie wiadomo skąd
i jaki w tym sens??Naprawdę film nic nie wniósł do mojego życia zwykła pierdoła.Oczywiście na
plus idą efekty i że akcja nie toczyła się w jednej lokacji.Brada stać na ambitniejsze filmy;).World
War Z bym porównał do Battleship: Bitwa o Ziemię ta sama konwencja.Co do fabuły to jest tak
płytka i bezsensowna że człowiek ogląda i tylko czeka na koniec

ocenił(a) film na 6
Kareivis

fajnie ze przynajmniej napisałes ze TY NIE LUBISZ takich filmów/ znam ludzi którzy nie lubia matrixa i władcy pierscieni i tez uwazaja ze to gnioty.

ocenił(a) film na 6
Kareivis

intruz 6/10 niezły troll z ciebie

ocenił(a) film na 3
dariusz1986pl

Dlaczego troll człowieku według ciebie ten kto ma negatywną opinie na temat filmu jest trollem żałosny jesteś.Jeśli się tobie tego typu filmu podobają to cierpisz na bezgłowie i nic na to nie poradzę.Jesteś pewnie kolesiem po zawodówce który czerpię z tak beznadziejnego kina satysfakcję :D

ocenił(a) film na 7
Kareivis

"Coś się bierze i niewiadomo skąd i jaki w tym sens?" A oglądałeś "Ptaki" Hitchcocka? Bo tam też "coś się bierze i niewiadomo skąd".

ocenił(a) film na 7
DamaMarcia

Film jest kiepski jak druga część Star Treka i kiedy to pojmiecie...nie wiem.Ale na pewno do tego dojdzie a wtedy powiecie sobie w duchu-co ja zrobiłem zmarnowałem ponad półtorej godziny z życia nieeeeeeee oby nie doszło do tragicznych konsekwencji .RIP

DamaMarcia

Współczesne pieniądze też się biorą nie wiadomo skąd, i jakoś nikogo to nie przeraża. Wręcz przeciwnie, całe państwa radośnie zadłużają się rujnując same siebie. Zupełnie jakby na tonącym Titanicu tańczyć w rytm muzyki granej przez skrzypków :D

ocenił(a) film na 7
Kareivis

Po mimo ,że dałem taką ocene a nie inną(wystawioną po pierwszym seansie) zgadzam się .W kinie fajnie się oglądało było ciekawie przedwczoraj jednak obejrzałem na Canal plus i nie było już tak dobrze.Film nie umywa się do wciągającej książki poruszającej wiele wątków to gniot ubrany w całkiem niezłą formę

ocenił(a) film na 3
dou

Eeee książka tez wyjątkowo słaba aczkolwiek film z nią wiele wspólnego nie miał. Temat zombi jest nosny (Resident Evil, 28 dni pózniej) ale same zombiaki ganiajace po ekranie fabuły nie nadrobią.

friszke

Resident Evil, 28 dni pózniej - mylisz gatunki i wrzucasz je do jednego wora

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones