PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=345957}
6,6 191 905
ocen
6,6 10 1 191905
5,3 33
oceny krytyków
World War Z
powrót do forum filmu World War Z

Nie sądzicie że

ocenił(a) film na 7

Brad Pitt powinien mieć dobraną ładniejszą żonę?

ocenił(a) film na 5
BartasBartas

Każdy ma pod górkę od chwili urodzenia . To się nazywa " życie",.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Volfram

wiem że c.h.u.j.ni.a u ciebie ostatnio mordo, też miałem takie okresy w życiu że było słabo w c.h.u.j

Ale nie martw się, będzie lepiej! Jeszcze się odbijesz

ocenił(a) film na 5
BartasBartas

To już mam dawno za sobą, ale Ty nie urośniesz. Matka natura nie ma litości.

ocenił(a) film na 8
Volfram

Jak ci to pomaga mordeczko to fajnie. Pobluzgaj sobie jak się choć troszke lepiej dzięki temu czujesz. Każdy ma swoje sposoby na stres.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
BartasBartas

Czuję się na "okej, Willowie.

Volfram

Dajcie sobie buzi

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Jan_Janwk

Ładnie to tak prowokować userów z lewego konta, Panie PierdasPierdas?

Volfram

Nie jestem tym z kim się tam kłóciłeś. Po prostu się wtrąciłem.

ocenił(a) film na 5
Jan_Janwk

Może mnie, ułoma, przystrzyżesz z anatomii? Chętnie rzucę Tobą o ścianę.

Volfram

O ścianę to Ty baranka sobie walnąć możesz.

ocenił(a) film na 5
Jan_Janwk

Baranek na ścianie jest niemodny od 1989 r.

Kotel_20

sorry,co ?? Zastanowiłeś/aś się nad pytaniem które zadajesz ? Przecież gusta są głównie względne. OK, są jakieś 'kanony' ale jeden i tak zawsze będzie wolał blond drugi brunetkę a trzeci jakąś fioletową. To, że w/g Ciebie jedna osoba w parze jest ładna a druga brzydka to tylko Twoje widzi-misię. Może jej podoba się taki brzydal. Miałem przyjaciółkę, super laskę, każdy się za nią odwracał itp a jej się brzydale podobali...dla mnie i dla wielu brzydcy. Ona twierdziła, że ją takie ładne buzie męskie nie pociągają... Wiesz co - musisz pewnie jeszcze trochę pożyć bo takie rzeczy są aż za bardzo oczywiste. I ludzie wiąrzą się ze sobą prawie zawsze po wyglądzie. Te historie o leceniu na piękne wnętrze to bajki a jak już to wyjątki wyjątków.. bo nie mówię, że się nie zdarzają. Osoby np. niewidome, pewnie za bardzo wyglądem się nie kierują bo i pewnie pary, że obie osoby niewidome to też rzadkość. Choć i pewnie osoba niewidoma, która ma doskonały zmysł dotyku, wyostrzony o wiele bardziej od zdrowej osoby, jak poczuje fałdy tłuszczu w ręku to ją to....zniechęci ;)

BartasBartas

Szkoda, że na socjologii was też logiki nie uczyli, bo zaprzeczasz sam sobie w tych wymóżdżeniach.

kawa1202

I mniej irytującą, koleś próbuje ratować świat, a ta szlocha, wydzwania (co powoduje wtopę i ofiary) zamiast go wspierać, typowa atencjuszka jakiś wiele :)

ocenił(a) film na 6
kawa1202

Angeline Jolie

ocenił(a) film na 8
kawa1202

Hahahaha no miała taką już pomarszczoną buzię ale ogólnie ładny milf... Też nad tym kminiłem xD Ogólnie to dobry film.. Lubię te klimaty.. ;)

kawa1202

widzę, że sporo osób pomyślało o tym samym ;) Serio, strasznie nie pasowała do Pitta... tak bardzo, że ten wątek jest na samej górze..

ocenił(a) film na 5
kawa1202

Piękna kobieta. Pieprzysz głupoty.

ocenił(a) film na 5
kawa1202

Co Ty gadasz? To bardzo przystojna kobieta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones