PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=296270}

Wpadka

Knocked Up
6,1 98 798
ocen
6,1 10 1 98798
6,7 19
ocen krytyków
Wpadka
powrót do forum filmu Wpadka

Pokażcie mi która superlaska poszłaby do łóżka z takim facetem? Nawet po wypiciu alkoholu.
Twórcy chyba wyszli z założenia, że trzeba wstawić jakiś kit, to będzie o czym nagrać film.

ocenił(a) film na 6
Ahmed_1

Pominowszy tę rzecz całkiem przyjemnie się ogląda.

ocenił(a) film na 7
Ahmed_1

ee tam przesadzasz to całkiem mozliwe :) fajny filmik calkiem smieszny
zresztą ona super hot nie była dalbym jej 7+/10 a jemu jeśli bym już musiał za aparycję 6/10 wiec da sie pewne rzeczy pogodzić :)

ocenił(a) film na 6
lukarian1313

Ja dałbym jej 9/10 a jemu 5/10

użytkownik usunięty
Ahmed_1

Hahah, dokładnie o tym samym pomyślałam.. Jak można z takim kimś zaliczyć wpadkę ? Jak można z takim kimś w ogóle coś zaliczyć ?! :D

ocenił(a) film na 7

Wstyd mi za was ludzie....

Annodomini

dokladnie !

Annodomini

Nic dodać nic ująć. Nauczcie się nie oceniać ludzi po wyglądzie a będzie się Wam łatwiej żyło ;)

użytkownik usunięty
Annodomini

to jednak istnieją tacy puści ludzie... gość ma tylko nadwagę

Ahmed_1

Wystarczy wyjść na ulicę, większość par jest niedobranych, w jedną lub drugą stronę.

użytkownik usunięty
Shaten

No, aż szkoda paczeć ;( Może by tak pozostać singlem na zawsze? ;D

O taaak, polecam! ;p

Oj tobie by się to przydało w 100% Na twoim miejscu zrezygnowałabym z seksu i banku nasienia... tak na wszelki wypadek coby więcej takich osób po świecie nie łaziło. Bądź unikatowa i nie rozmnażaj się... tak na wszelki wypadek:D

ocenił(a) film na 7
LaraNotsil

:)))))) dobre dobre

ocenił(a) film na 6
Shaten

Chodziło mi o to, że na imprezie taka hot laska spławiłaby kolesia w trybie natychmiastowym. Ewentualnie, w najlepszym razie, zamieniłaby z nim kilka zdań. Na pewno nie poszłaby do łóżka, na dodatek bez zabezpieczenia. No, ale to tylko film. W kinie dzieją się przecież nie takie rzeczy...

ocenił(a) film na 7
Ahmed_1

Wygląd to raczej nie wszystko......

Annodomini

niby nie, ale nie sądzę, by po pijaku tak się charakterem zachwycała

ocenił(a) film na 8
bergiselle

Błagam Cię.To bzdura.Nie każda superlaska musi mieć superfaceta.I odwrotnie.I nieważne czy jest pijana czy nie.Sama znam mnóstwo par,gdzie albo ona,albo on,a nawet oboje nie grzeszą uroda i są bardzo szczęśliwi.

elena3

oczywiście. chodziło mi o to, że jak człowiek jest pijany to raczej na charakter nie patrzy (o ile cokolwiek widzi ;))

ocenił(a) film na 8
bergiselle

No tak.Niestety.Gdyby ludzie na imprezach zamiast patrzeć na wygląd,zwrócili większą uwagę na charakter i intelekt nie byłoby wielu ,,nieprzyjemnych" sytuacji nazajutrz...

ocenił(a) film na 5
bergiselle

trafne stwierdzenie :-)

użytkownik usunięty
Annodomini

Akurat... Na imprezie po pijaku to przede wszystkim o "bogate wnętrze" wszystkim chodzi. Pierwsza śpiewka wszystkich pasztetów

ocenił(a) film na 7
Ahmed_1

Sprawiasz wrażenie, jakbyś przyszedł tutaj leczyć swoje kompleksy...

ocenił(a) film na 6
iysy

O dzięki. Rozszyfrowałeś mnie :)
Nie piszemy tutaj o mnie, tylko komentujemy film.

ocenił(a) film na 6
Ahmed_1

najglupszy byl tekst, ze on jednak byl bez "mundurka" - kobieta by "to" przeciez wyczula.. ale rozumiem aluzja do glupich zartow o blondynkach?

Ahmed_1

Do tanga trzeba dwojga :)

użytkownik usunięty
Ahmed_1

w sumie to zastanawiałam się nad tym przez cały film. Kobieta byla śliczna, była w barze i nie szukała faceta, więc niby dlaczego miałby spędzić wieczór z kimś takim? Ja bym tak nie zrobiła. Płytka nie jestem, ale przecież od razu było po nim widać, że nie tylko wygląda niezbyt zachęcająco to do tego jakiś prostak.

ocenił(a) film na 8
Ahmed_1

Żeby film był fajny to musi w nim grać Brad Pitt ?! Nie zawsze musi być idealnie wyglądająca aktorka i aktor.

ocenił(a) film na 6
Claudia_filmweb

Z reguły odnoszę filmową akcję do rzeczywistości. Tutaj w ogóle mi to nie pasowało. Brak realizmu.

ocenił(a) film na 7
Ahmed_1

nikt nie pomyślał, że nie chodziło o wygląd, a o charakter, może? dlaczego skreślacie kolesia od razu? czy fakt, że ma kilka kilo nadwagi i nie posiada wyglądu hollywoodzkiej gwiazdora przeszkadza, by się z nim pójść do łóżka, a potem zakochać?! ja dużą sympatią darzę filmowego Bena, jak i samego aktora Setha Rogena. Może filmowa Alison wcale nie szukała księcia z nieistniejącej bajki ? może ona potrzebowała właśnie kogoś takiego? ludzie ... zastanówcie się czasem i nie oceniajcie ludzi po wyglądzie ...

ocenił(a) film na 6
Iseree

ale tu nie chodzi tylko o wygląd... ten koleś to zwyczajna "łajza"...

ocenił(a) film na 7
Ahmed_1

nie każdy jest idealny, ona go kochała i akceptowała jego zainteresowania, tryb życia i jego "łajzowatość"

ocenił(a) film na 6
Iseree

tak to było własnie przedstawione w filmie, ...ale ja chciałbym to także zobaczyć w życiu...

ocenił(a) film na 7
Ahmed_1

w prawdziwym życiu też są takie przypadki, jest ich mało, ale naprawdę się zdarzają ;)

ocenił(a) film na 7
Ahmed_1

Niektóre laski celowo wybierają łajzy (mało atrakcyjnych facetów) w celu wyleczenia swoich kompleksów. Oczywiście jak już zaliczą wszystkich super-samców w okolicy. Łajza bywa wierna, opiekuńcza, zapatrzona w laskę jak w obrazek, podatna na sugestie itd. bla bla bla wiadomo o co chodzi :) Laska będąca w związku z łajzą może żyć jak pączek w maśle...

ocenił(a) film na 8
dzungo

Znam faceta, który ożenił się z dziewczyną średnio atrakcyjną, by mieć pewność, że nie będzie mu rogów przystawiać. A wciąż nie może przestać myśleć o swojej byłej, podobno ślicznej laseczce, z którą rozstał się , bo się bał się, że kiedyś go puści kantem...

ocenił(a) film na 7
dzungo

Znam takie przypadki :) Ale konieczne jest jeszcze aby koleś pomimo wad fizycznych i wad charakteru posiadał pieniądze albo chociaż był "ustawiony" przez rodziców. Brzydki i spłukany nie ma szans u żadnej dziewczyny...

ocenił(a) film na 10
Ahmed_1

Ona się poprostu upiła i podwpływem działania alkocholu poszła z nim do łóżka .Jak rano się obudziła i była trzeżwa ,jak go zobaczyła to też nie była zadowolona z tego widoku .Z wiązała się z nim ,bo nie miała wyjścią ,zaszła w ciąże ,zresztą w filmie była scena jak razem byli na zakupach to mu powiedziała że tacy jak on to ją nigdy nie krecili ale zbiegiem czasu polubiła go i pokochała .Myślę że rezyser specjalnie tak dobrał różniąco się postacie wygladem i charakterem żeby pokazać miedzy nimi kontras i żeby było przez to zabawnie

ocenił(a) film na 6
bradock

zwykła komedia dla śmichu a ty filozofujesz i uzasadniasz zawiłości psychologiczne

ocenił(a) film na 8
marcalina

To nie jest taka zwykła komedia dla "śmichu"... :)

ocenił(a) film na 10
marcalina

Denerwuje cie to że wytłumaczyłem ja należy autorowi tematu o co w tym wszystkim chodziło .Ty byś tak nie potrafiła ....

ocenił(a) film na 8
Ahmed_1

Ja bym poszła :) ale oczywiście nie na pierwszej randce. Gościu wydaje się całkiem sympatyczny, na pewno nie brak mu inteligencji, brzydki nie jest, a w odchudzaniu facetów i doprowadzaniu ich do stanu zjadliwości mam już pewne doświadczenie, więc...

ocenił(a) film na 7
Ahmed_1

Jak dla mnie Ben jest uroczy :)

Apodyktycznaa

Popieram! :)

ocenił(a) film na 5
Ahmed_1

jesteście jak dzieciaki, które gówno wiedzą o życiu

Birke_La_Folle

właśnie o to chodzi, że Allison i Ben są tacy różni: ona super laska, ładna, robiąca karierę, popularna i tak dalej; on: życiowy nieudacznik z brzuszkiem, bez planów na zycie, ciągle na haju. Ten kontrast ma powodować komizm, gdyby główna bohaterka wpadła z jakimś Bradem Pittem to już nie byłoby to.
SPOILER: a jednak okazuje się że Ben staje na wyskosci zadania i udowadnia że chce zmienić swoje życie i być dobrym tatą. Zakończenie pokazuje że wbrew stereotypom nie wiadomo nigdy w kim odnajdziemy tego/tą jedyną na całe życie :) SPOILER

ocenił(a) film na 8
Ahmed_1

Związki z oblechami się czasami zdarzają, bo widzę różne dziwne pary na ulicy. Zazwyczaj dziewczyna ładna a facet porażka, w druga stronę to rzadkie przypadki. Natomiast jeśli dodać do tego historie typu, że on nie pracuje to już abstrakcja. Kto się będzie chciał z dziadem spotykać. Takie czasy, że liczy się tylko pieniądz.

ocenił(a) film na 7
h_pat

Niestety zdarzają się i takie przypadki, że dziewczyna ładna, a wiąże się z obleśnym nierobem. Taka sytuacja jest u mnie w rodzinie. Dziewczyna związała się z facetem, który ze 150 kilo waży, do tego nie pracuje bo to za ciężkie zajęcie jest i jeszcze dziecko z nim ma. A jak go zostawiła, to i tak zaraz wróciła. I to ona zarabia na utrzymanie rodziny. Takie głupie kobiety naprawdę istnieją.

ocenił(a) film na 8
Hinari

nikogo nie obchodzi twoja rodzina

ocenił(a) film na 4
Ahmed_1

Faktycznie, to jest absolutnie niemożliwe, żeby młoda laska, po alkoholu, bzyknęła się z mało atrakcyjnym kolesiem. Nigdy nie słyszałem o czymś podobnym. Szczególnie nie zdarza się to w kulturze amerykańskiej, a już na pewno nie w liberalnej Kalifornii.

ocenił(a) film na 6
tomek_spolski

A wiesz, o czym ja nie słyszałem...? :P:P
Słyszeć to jedno ...a rzeczywistość to drugie.

Ps. Nie twierdzę, że coś jest "absolutnie niemożliwe".
Chodzi o prawdopodobieństwo...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones