PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=296270}

Wpadka

Knocked Up
6,1 98 798
ocen
6,1 10 1 98798
6,7 19
ocen krytyków
Wpadka
powrót do forum filmu Wpadka

Pokażcie mi która superlaska poszłaby do łóżka z takim facetem? Nawet po wypiciu alkoholu.
Twórcy chyba wyszli z założenia, że trzeba wstawić jakiś kit, to będzie o czym nagrać film.

ocenił(a) film na 4
Ahmed_1

Prawdopodobieństwo... Chyba za słabo znasz życie.

PS. No i nie przesadzajmy - Katherine Heigl nie jest znowu jakąś "superlaską".

ocenił(a) film na 6
tomek_spolski

"Prawdopodobieństwo" nie oznacza "niemożliwe". Polecam słownik j. polskiego.

Ps. Uroda i piękno kobiet rzecz gustu.

ocenił(a) film na 4
Ahmed_1

Polecasz słownik, mądralo? A co, już brakło argumentów?

PS. "Uroda i piękno kobiet rzecz gustu" (na marginesie: piękno i uroda to dosyć bliskie synonimy - zajrzyj do słownika). Przypuszczam, że podobnie mówią kobiety, oceniając facetów. Ba, podobno kobiety przywiązują dużo mniejszą wagę do urody mężczyzny.

ocenił(a) film na 6
tomek_spolski

Polecam słownik, bo nie znasz znaczenia terminów, które używasz.

"Uroda i piękno" to synonimy, nie odkryłeś Ameryki. Można używać w jednym zdaniu lub zamiennie.

I nie rzucaj inwektywami, kiedy nie masz argumentów.

ocenił(a) film na 4
Ahmed_1

Nie mam argumentów? Nie znam znaczenia słów? Przypomnę ci twoje wpisy:

"Pokażcie mi która superlaska poszłaby do łóżka z takim facetem? Nawet po wypiciu alkoholu. Twórcy chyba wyszli z założenia, że trzeba wstawić jakiś kit, to będzie o czym nagrać film."

"Chodziło mi o to, że na imprezie taka hot laska spławiłaby kolesia w trybie natychmiastowym. Ewentualnie, w najlepszym razie, zamieniłaby z nim kilka zdań. Na pewno nie poszłaby do łóżka, na dodatek bez zabezpieczenia."

"Pokażcie mi", "kit", "na pewno nie poszłaby", dodajesz jeszcze gdzieś "brak realizmu".

Z tych stwierdzeń jasno wynika, że sytuacja pokazana w filmie jest w naszej, niefilmowej rzeczywistości zupełnie absurdalna i NIEMOŻLIWA. Ani razu nie piszesz o prawdopodobieństwie, mimo że wiele komentujących osób twierdziło, że to się zdarza. Doskonale rozumiem różnicę między słowami "niemożliwe" i "nieprawdopodobne". Na przyszłość wyrażaj się precyzyjniej, jeśli chcesz dyskutować.

ocenił(a) film na 7
Ahmed_1

ale ona nie jest superlaską

ocenił(a) film na 7
Ahmed_1

Seth Rogen jest sławny mógłby pewnie i lepsze zaliczać ale ma żone

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones