PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651383}

Wróg

Enemy
6,2 37 878
ocen
6,2 10 1 37878
5,5 29
ocen krytyków
Wróg
powrót do forum filmu Wróg

Enigma

ocenił(a) film na 8

Film zagadka , niezbyt długi ale cholernie ciężki i chyba dość przewidywalny, aczkolwiek wciągą niesamowicie ,nie będę rozważał kto ,dlaczego i po co , wszystkim co nie widzieli proponuję obejrzeć, chcociaż ja dopiero pewne smaczki odkryłem przy drugim seansie ...powodzenia

ocenił(a) film na 7
pmko

Oj coś mi się zdaje że film może być mocno atakowany "bo nudny". W zasadzie to też musiałem poratować się analizami Wroga bo nie wiedziałem czy załapałem. Jeszcze powtórzę sobie seans.

ocenił(a) film na 8
miszatujest

No właśnie,"bo nudny"...większość forumowiczów tak czuje i widzi,mnie wciągnął choć nie przepadam za takim prowadzeniem akcji...polecam obejrzyj ponownie a zobaczysz to co zapewne Ci umknęło,mnie też tak jak pisałem wcześniej ,pozdrawiam :)

pmko

A o co chodzi ze jak wchodzi do pokoju na koniec to zamiast zony pająk?

purpurowadolina

o to że idzie do sex-klubu w którym zabijany jest pająk na początku filmu, czyli - zabijane uczucia do żony podczas zdrady.

ocenił(a) film na 9
pmko

Zupełnie nie przewidywalny, znaczy się pokapowałem o co chodzi z tym "odnalezieniem" swojego alter ego , ale końcowa scena mnie rozbroiła i wywołała w głowie chaos, chaos który jest porządkiem jeszcze nie rozszyfrowanym :)

ocenił(a) film na 6
pmko

Znacznie cięższy był dla mnie "Obłęd", tam dopiero dojść co i jak to konkretna praca szarych komórek, tutaj z końcem filmu tak naprawdę już wiadomo czym była opowiedziana historia.

ocenił(a) film na 6
pmko

.....albo jeszcze "Mroczna kraina", również w tematyce rozpadu psyche człowieka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones