PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=578498}
6,4 1 123
oceny
6,4 10 1 1123
Wreckers
powrót do forum filmu Wreckers

Z kim Dawn miała dziecko? Z mężem Davidem czy z jego bratem Nickiem?

ocenił(a) film na 8
Tomik_4

?
przecież w filmie to zostało dokładnie pokazane ;)
nasze zdanie raczej nie ma znaczenia

iwonrud

Mi się wydaje, że z bratem męża. Bo jej mąż twierdził że nie może mieć dzieci i Mylę się?

ocenił(a) film na 7
Tomik_4

David myślał, że to dziecko jego brata ale na samym końcu filmu skapnął się, że to dziecko Garego. Przynajmniej ja tak to widze.

Lestat_de_Lioncourt

Kim był właściwie ten Gary?

ocenił(a) film na 7
Tomik_4

oglądałeś film? Gary to ten ich przyjaciel. On i Dawn byli w chórze razem. przywalał się do niej a potem ją bzyknął.

Lestat_de_Lioncourt

Oglądałem, ale nie zwróciłem na niego szczególnej uwagi. Bardziej skupiałem się na "trójkącie" głównych bohaterów filmu. Dzięki i pozdrawiam Cię gorąco :)

ocenił(a) film na 9
Tomik_4

...nie zauważyć jak kochali się w pokoju Nicka?
trwało to konkretną chwilę, chyba musiałeś być bardzo skupiony :)

ocenił(a) film na 7
Lestat_de_Lioncourt

też tak to odebrałam, myślę, że na początku jakoś przełknął, że to nie jego dziecko no bo brat to w końcu brat, wszystko zostaje w rodzinie
i geny te same prawie :) a potem już na końcu jak do niego doszło czyja to progenitura to minę miał taką jakby trzymał gorący kartofel w ręku . A tak w ogóle to zauważyliście , że maluch miał na imię Ben? :)

Tomik_4

A mi się wydaje właśnie, że dziecko było Davida, ale wszyscy byli przekonani, że nie. Ona myślała, że jest Garego, bo z nim zdradziła męża, on myślał, że to z jego bratem miała romans i dziecko musi być jego brata, choć potem nabrał wątpliwości, kiedy spotkali Garego, ale myślę, że dziecko było Davida, bo sugeruje to scena, powtarzająca jedną z ich wspólnych nocy, kiedy się kochają, a pojawia się ona w momencie, kiedy ona trafia do szpitala i okazuje się, że lekarze uratowali dziecko, ale oni i tak będą przekonani, że dziecko nie jest jego, bo to niemożliwe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones