PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107310}

Wredne dziewczyny

Mean Girls
6,3 122 874
oceny
6,3 10 1 122874
6,6 17
ocen krytyków
Wredne dziewczyny
powrót do forum filmu Wredne dziewczyny

Błagam.

ocenił(a) film na 1

Mam tylko jedno oytanie. I to naprawdę nie jest prowokacja. (i wiem, ze pewnie się rzuci na mnie zgraja fanek), ale jaki cel ma ten film? Bo ja naprawę nie kapuje w jakim celu są produkowane takie filmy...

ocenił(a) film na 5
foofighters

Odpowiedź jest niezmiernie prosta - tak jak 99,99% wszystkich produkcji - dla KASY.

ocenił(a) film na 1
Macko_2

nawet jak dla kasy, to myślisz, że taki film coś zarobi? Bo myślę, że niedużo.

ocenił(a) film na 5
foofighters

Gdyby przemysl kinematograficzny nie był by opłacalny to nie było by zapewne tego serwisu, nie było by gigantów produkcyjnych oraz wszystkiego co z nimi związane. Nie było by aktorów zarabiających po niespełna 50 mln $ za rolę. Chociarzby dla nich jest to mega biznes, jak i dla reżysera i całej kasty filmowej.
Zarobi - dużo, nie dużo - napewno wystarczy na waciki :D.

ocenił(a) film na 1
Macko_2

Dziękuję za odpowiedź. :PP

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
foofighters

A ja uważam że akurat ten konkretny film nie jest jeszcze taki bezsensowny. Mimo wszystko ukazuje to co było, jest i prawdopodobnie będzie istnieć w szkołach (ale nie tylko)- podział na ,,klasy''- na lepszych i gorszych. To jest prawdziwy problem chociaż sposób jego rozwiązania nie pasuje do naszych- polskich szkół :) A teraz podsumowanie- faktycznie- takie filmy powstają głównie dla kasy ocierając się jedynie z lekka o prawdziwe życie. Sensu musimy się doszukiwać dość głęboko... :/

ocenił(a) film na 1
Monia_59

O ile jakiś sens jest. ;) I myliłam się, nie zostałam zaatakowana.
Pooozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
foofighters

Cóż poradzić, zostaje nam następnym razem szukać czegoś lepszego. Niestety na głosach filmweb'u nie można się opierać, gdyż filmy nie zasługujące na miano filmu, mają tutaj opinie 5-6. widać ludzie oscylują tylko między 7-8 do 10 ...

ocenił(a) film na 10
foofighters

Po co atakować!? Wystarczy dyskusja czy wymiana zdań! Najlepsze rozwiązanie ;)

ocenił(a) film na 10
Monia_59

ymmm, ja tez myślę ze ten film ma jakiś sens, właśnie te podziały na grupy i w ogóle

foofighters

nie każdy film musi mieć sens żeby go obejrzeć, są filmy z jakimś morałem, są i filmy które można obejrzeć dla zapełnienia czasu lub jak ktoś takie lubi... . Mi ten film na prawdę się podobał, nie jestem jakąś zniewieściałą blondi, ale no taki przyjemny film dla nastolatków.

foofighters

Przypominam, że na początku chodzenie do kina było tylko 'jarmarczną rozrywką' - od tego czasu zmieniło się wiele, zaczęto kręcić filmy artystyczne, głębokie, skłaniające do refleksji, szokujące itd itp - pamiętajmy jednak, że nadal istnieja ludzie, dla których wyprawa do kina czy obejrzenie filmu to forma rozrywki, miłe spędzenie czasu, a Mean Girls doskonale taką rozrywke zapewnia. Jeśli o amerykańskie komedie dla nastolatków chodzi, to decydowanie wolę takie produkcje niż jakieś ochydne Scary Movie.

ocenił(a) film na 10
jestkompotjestimpreza

ja tez .
całkowicie nie lubię tych wszystkich scary movie, ten jest moim zdaniem o niebo lepszy .

użytkownik usunięty
foofighters

Co za różnica? Filmy są po to żeby je oglądać

użytkownik usunięty
foofighters

Ten film jest nawet niezły, tak dla grupy wiekowej 14-17 lat. Ma trochę morału w sobie. W sumie nawet nieźle mi się oglądało plastiki. A widziałeś film Muza i Meduza?? Tu należy się zastanowić po co tworzą takie filmy.. Poza tym gdybyś oglądał tylko perełki bułgarskiego kina i ciągle Ojca Chrzestnego naprawdę znudziłoby Cię to.. Czasami warto obejrzeć coś lżejszego na odmóżdżenie..

użytkownik usunięty
foofighters

Ah przepraszam, że wzięłam Cię za faceta. Kurt mnie zmylił

użytkownik usunięty
foofighters

raz, że dla kasy (bo pójdą na niego nastolatki, a w dzisiejszych czasach za szeroką wodą one są wyznacznikiem trendów dla "kasomejkerów"), dwa - jak się jest na kacu i jest potrzebna rozrywka nie wymagająca skupienia, to ten film jak znalazł :) a że jest "starszawej" daty nie razi jeszcze głupotą tak bardzo, jak te dzisiejsze shity.

użytkownik usunięty

No wiesz, zawsze można wypróbować te sposoby na jakiejś wrednej dziewczynie. Poza tym myślę, że trochę dodaje pewności siebie.

ocenił(a) film na 10
foofighters

Mnie film się podobał, odzwierciedla przysłowie "z kim się zadajesz, takim się stajesz" ,bądź ,,kiedy wchodzisz między wrony..." ;p
Jeśli komuś się nie podoba, trudno, każdy ma inny gust, nie ma czegoś takiego jak "zły gust". Film się przyjemnie ogląda...a co do tego pytania "jaki cel ma ten film?" odpowiem pytaniem: jaki cel ma film "american pie"? ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones