PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=508038}

Współlokatorka

The Roommate
5,8 30 118
ocen
5,8 10 1 30118
3,3 3
oceny krytyków
Współlokatorka
powrót do forum filmu Współlokatorka

Zastanawiałem się czy nie przyznać niższej oceny, ostatecznie jednak dałem szóstkę. Lubię tego typu thrillery - fajnie się ogląda i trzymają w napięciu. Trudno się jednak oprzeć wrażeniu, ze mógł zostać zrobiony lepiej. Było kilka rzeczy, do których można się doczepić. Zachowanie rodziców Rebecci było co najmniej dziwne. Niewiele robili sobie z choroby córki, której nie należało w ogóle wypuszczać z domu. Zakończenie również niezbyt mi się podobało. Nie chcę spojlerować, sami się przekonajcie.

ocenił(a) film na 4
galladorn

Ja też lubię thrillery, ale nie tego typu. Fabuła naprawdę sztampowa, mógłbym to przełknąć gdyby zostało to dobrze zrealizowane, a tutaj cienia emocji. Wszystko wieje nudą, od początku do końca wiadomo co tu jest grane i jak to się zakończy, bo co chwila masz wrażenie, że "Gdzieś coś takiego już chyba widziałem". Dlatego ode mnie 4/10, są oczywiście dużo gorsze filmy.

ocenił(a) film na 6
Gladiatorek

Ja co prawda oceniłem wyżej niż ty ale nie sposób się nie zgodzić, że film jest sztampowy

galladorn

No niestety owszem było do czego. To właśnie zakończenie np. Szkoda gadać. Wszystko jest takie do przewidzenia. Brakuje w tym filmie tego czegoś. Jest taki wręcz pospolity. Ładna obsada nie wystarczyła. Takie bardzo naciągane 6 /10.

ocenił(a) film na 6
Edyta0123

dokładnie tak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones