PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=508038}

Współlokatorka

The Roommate
5,8 30 118
ocen
5,8 10 1 30118
3,3 3
oceny krytyków
Współlokatorka
powrót do forum filmu Współlokatorka

Film niezły.

ocenił(a) film na 6

Bardzo zaskoczyła mnie obsada. Dwóch znanych mi aktorów z innych seriali na jednym planie. Szkoda tylko, że zagrali sceny w ilości, które mogę określić jednym Polskim powiedzeniem - "Jak psu napłakał". Co do filmu to ponownie stwierdzę, że szału nie było. Film nie zaskoczył mnie czymś nieprzewidywalnym, pięknym zwrotem akcji, czy jakimś nagłym napięciem scenowym. Zwyczajny lekki film, który człowiek oglądnie i wyłącz okno odtwarzacza bez zbędnego zastanowienia nad fabułą. Jednakże polecam, każdemu kto lubi takie "zwyczajne" filmy podchodzące pod horror / thriller. Niezły - 6/10.

ocenił(a) film na 6
Note

Również film oceniam na 6/10 . Nie jest zły , oczywiście gra nie mogła być wybitna, ale Leighton była naprawdę wiarygodna . Praktycznie cała obsada była mi znana : Leighton , Minka , Cam , Matt , Nina , Katerina , Alyson. Lubię takie klimaty ;D

ocenił(a) film na 7
Note

Mnie film bardzo się podobał i muszę przyznać, że w paru momentach się nawet wystraszyłam. Może mam zbyt słabe nerwy?
Moja ocena: 7/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones