PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=508038}

Współlokatorka

The Roommate
5,8 30 118
ocen
5,8 10 1 30118
3,3 3
oceny krytyków
Współlokatorka
powrót do forum filmu Współlokatorka

niestety trudno znaleźć piosenki z wrzuconego soundtrack - ja poszukuje tytolu i autora piosenki lecącej w czasie : 1:06:13, kiedy rebecca tańczy w barze. proszę o pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 8
sweetgirl_fw

http://www.imdb.com/title/tt1265990/soundtrack tutaj sa piosenki

ocenił(a) film na 9
ewela_129

jak masz kolejne głupoty dodawac to nie dodawaj - poszukuje konkretnej piosenki

ocenił(a) film na 8
sweetgirl_fw

tutaj masz podane wszystkie piosenki z filmu :) wystarczy wszystkie sprawdzic np na yt i bedziesz wiedziala ktora. Ale najlepiej isc na latwizne :)

ocenił(a) film na 7
ewela_129

lepiej bym tego nie ujal. podac jak na tacy, a ludzie sie fosza. zero klasy

sweetgirl_fw

Tak leniwej i niewdzięcznej laski to ja jeszcze nie widziałam.

ocenił(a) film na 9
Claudija91

ulżyło ci ?

sweetgirl_fw

Wiesz co? Owszem, bo to jest makabra, żeby coś takiego napisać. Ktoś poświęcił czas, żeby ci podać ten link, a ty nawet nie umiesz grzecznie podziękować i reszty zrobić sama. Żenada.

ocenił(a) film na 9
Claudija91

A przeczytałaś w ogóle post? Bo chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
Punkt 1 - Mam całą listę "soundtrack"
Punkt 2 - Piosenek z niego nie można znaleźć na Youtubie
Punkt 3 - Dlatego pytałam o piosenkę z konkretnego momentu ( Więc jak się nie wie, to się nie odpowiada,a nie odpowiada czymś co już wiadome ! )
Punkt 4 - Dotarło ?

sweetgirl_fw

Jasne jasne. Więc może mi wyjaśnisz jakim cudem znalazłam tą piosenkę w minutę? Bez niczyjej pomocy? Daj sobie spokój dziewczyno.

ocenił(a) film na 9
Claudija91

Chcesz oklasków czy ... ?

sweetgirl_fw

Oklasków? Ależ skąd! Zamiast tego poświęć trochę czasu na naukę korzystania z Internetu, bo chyba masz z tym problem. I nie wiem dlaczego się tak oburzasz, skoro to ty od początku zachowałaś się niegrzecznie. Ja zwyczajnie nie lubię takiego wkręcania. Jak ci się nie chce czegoś poszukać to napisz to wprost, a nie udajesz, że coś jest ciężko znaleźć, kiedy w rzeczywistości zajmuje to minutę. Poza tym dwie osoby przede mną zarzuciły ci to samo, a ty przysapałaś się akurat do mnie. Czyżbym trafiła na drażliwe dni?

ocenił(a) film na 9
Claudija91

uznaj się za wyjątkową szczęściarę :P

sweetgirl_fw

Tytuł piosenki przy której Rebecca tańczy w barze to Secret things - ken andrews (instrumental).

ocenił(a) film na 9
joanna_zyg

dziękuję Ci bardzo :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones