PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31136}

Współudział

Complicity
5,6 135
ocen
5,6 10 1 135
Współudział
powrót do forum filmu Współudział

uufff!

ocenił(a) film na 3

co za film!obejrzalem go tylko dla Jonnego LEE MILLERA,ale chyba zupelnie niepotrzebnie.obraz po prostu beznadziejny,nie wiem,co tworcy chceli w nim pokazac.nie mogli sie na niczym skupic no i wyszlo to co wyszlo.a szkoda,bo nawet Lee Miller nie mogl im pomoc

ocenił(a) film na 10
MAKARON

Hmmm. A czytaleś Uwikłanie Banksa? Pewne filmy kręcone na podstawie książek nie są w stanie przekazać całej treści książki. I stają się zrozumiałe dopiero po lekturze :)
Nawiasem mówiąc, dawno to oglądałem, jak to zdobyć? We Wrocławiu bezskutecznie szukam po wypożyczalniach.

ocenił(a) film na 3
kruger_3

oj,chyba w wypożyczalniach go nie znajdziesz,stary..ja go ogladalem raz późnym wieczorem na TVP Regionalna...:P

ocenił(a) film na 5
kruger_3

oj, niestety takie sa polskie realia ze wiele filmow TRZEBA zdobyc nielegalnie, bo legalnie sie NIE DA. dziwi mnie zatem dlaczego mam byc karany za to ze sciagam film , ktorego praktycznie nie da sie obejrzec legalnie, wychodzi na to ze on jest w Polsce z zalorzenia nielegalny :)

dobra dosc pier****nia polecam emula, tam napewno bedzie. musze jeszcze crow road sciagnac. orientujesz sie moze czy to sa naprawde jedyne ekranizacje Banksa?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones