PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4651}

Wspólnota

Communion
5,7 1 280
ocen
5,7 10 1 1280
6,3 3
oceny krytyków
Wspólnota
powrót do forum filmu Wspólnota

...

ocenił(a) film na 5

Christopher Walken wypadł świetnie, ale ze swoim talentem marnuje się w tej produkcji, sam film jest co najwyżej przeciętny.

ocenił(a) film na 7
domino0026

Tak.... jak zauważył już niejeden na forach związanych z Walkenem - nieraz ma się uczucie: 'skąd takie aktorstwo w takim filmie?...'. Czasami wkłada dużo serca w temat, który nie jest wart aż takich przemyśleń. I nie wiadomo do końca, ile dawać i za co w ocenie. Jak wyłuskać faceta - film super. Jak uwzględnić scenariusz - trochę gorzej.

ocenił(a) film na 7
TangoAndWaltz

Temat, który nie jest wart aż takich przemyśleń... A co jest warte przemyśleń? "Nad rozlewiskiem"?...

ocenił(a) film na 7
kotek38

Jeśli ktoś jest raelianinem, to oczywiście jest to istotne. Ja od czasu do czasu mam machnięcia w tym kierunku, ale ufologiem na serio nie jestem.

ocenił(a) film na 7
TangoAndWaltz

To co porusza "Wspólnota" to raczej wierzchołek góry lodowej. W tej górze istnieje masa tematów, o których ludzie słyszą, ale którymi mało kto się interesuje, pomimo sporej tajemniczości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones