PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4651}

Wspólnota

Communion
5,7 1 280
ocen
5,7 10 1 1280
6,3 3
oceny krytyków
Wspólnota
powrót do forum filmu Wspólnota

Jak w temacie, beznadziejna gra aktorska, beznadzieje efekty (wiem, że to stary film, ale w tamtych czasach powstawały filmy z dużo lepszymi efektami), to jak wyglądają obcy to jakaś parodia robiona w domowych warunkach, a cały film wygląda jakby był nakręcony średniej jakości kamerą z budżetem 10 $ przez jakiegos nawiedzonego faceta..

Sensei85

Ja jestem fanem SF ale potwierdzam film jakiś nijaki, bez przesłania i właściwie o niczym - 2 razy podchodziłem ale dalej nie mam pojęcia o czym on jest.

ocenił(a) film na 7
sokoleokoo2

To nie jest SF. To real tylko trochę za mało osób zdaje sobie z tego sprawę.

ocenił(a) film na 8
Sensei85

ja jestem fanem takich klimatów i uważam że to jeden z najlepszych filmów o tej tematyce jeśli nie najlepszy, jego największą zaletą jest klimat, osiągnięty między innymi przez użycie "średniej jakości kamery"

ocenił(a) film na 8
Sensei85

Sensei, polecam Ci abyś zapoznał się szerzej z tematem a dopiero później spojrzał na to przez pryzmat zdobytej wiedzy. https://pl.wikipedia.org/wiki/MKUltra

ocenił(a) film na 7
Sensei85

Film na pewno pod pewnym względami opowiada o walce z koszmarami, z czymś co powinniśmy przejść, a nie wiecznie od tego uciekać. Jakkolwiek nie zabrzmi to dziwnie w kontekście samego materiału źródłowego, na którym przecież opiera się ta produkcja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones