PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=928}

Wspaniały Joe

Beautiful Joe
6,1 977
ocen
6,1 10 1 977
Wspaniały Joe
powrót do forum filmu Wspaniały Joe

WSPANIAŁY JOE to niy jes niystety wspaniały film. Raczyj taki, co to oglóndo sie go nawet przijymnie, ale za bardzo nic sie z takij projekcji potym niy mo. Naiwny bohater ratuje bezbrónno rodzina przed gangsterami - znómy to wszyscy na pamiyńć. Na uwaga zasuguje Sharon Stone - lata lecóm, a łóna dalij przikuwo ekranowo uwaga widzów. I to chyba jedyny, żelazny atut tyj produkcji, któro z czasym robi sie lekko syntymyntalno, chocioż (teoretycznie) zabawne zwroty akcji tyż sóm...

ocenił(a) film na 9
ulubione

chyba nie do końca doceniasz ten film zwłasza wspaniałą kwestię która wypowiada zawodowy morderca w obronie Joe : Ty wiesz kto to jest to jest ulubiony zięć szefa a ty chciałeś go zabić . przykro mi ja musze zabic ciebie . to było po prostu super

ocenił(a) film na 7
Kojak

Tak calkiem dobry przyjemny i wzruszajacy film !!!

ocenił(a) film na 9
ulubione

Poznasz trochę życie to będziesz inaczej patrzył na pewne rzeczy... 9/10

ulubione

Spodziewałem się czegoś innego. Na zdjęciuu Joe przypominał Kolesia z Big Lebowskiego. Ponoć wiódł ustabilizowane życie ale coś się pogmatwało. Wypożyczyłem, zobaczyłem i niestety się zawiodłem. Przez oczekiwania? Nie do końca. Główny bohater to postać całkiem ciekawa, kreacja Stone różnież może się podobać, ale sama historia dość banlna, choć w typowej konwencji kina familijnego. Do tego film bardzo przewidywalny. Nie podobała mi się za to postać Świrusa - jak taki koleś miałby być choćby szefem średniego szczebla. Jego pracownicy nie mieli charakteru, byli typem nieudacznikow, co z góry przesądzało (wzbudzało podjerzenia) jak dalej potoczy się akcja.

Szkoda czasu? Zależy kto czego szuka. Na niedzielne popołudnie z rodziną chyba oki, ale nie na piątkową noc.

Pozdrawiam

ulubione

Naucz się kurna pisać, a dopiero wtedy wypowiadaj się publicznie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones