PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11194}

Wstęp wzbroniony

Trespass
6,4 1 396
ocen
6,4 10 1 1396
5,5 2
oceny krytyków
Wstęp wzbroniony
powrót do forum filmu Wstęp wzbroniony

nic by się nie stało...Myślałem że pod koniec coś ciekawego się wydarzy z "gold" ;) a tu NIC!!!! na 10 daję 1 :-)

Skorpion83

Wilm jest spoko, fajny klimat, ogladalem go pare ladnych lat temu, czy ma go ktos na DVDrip lub czy muglby wyslac mi plik *.torrent na mail:sajgon4@o2.pl

ocenił(a) film na 8
Skorpion83

to juz przesada. Film jest naprawdę dobry. Ma swój klimat. Świetna i trafna obsada, zagrane role bardzo przekonywujące ( czego brakuje dzisiejszym kinowym fimom akcji). Szczególnie polecam fanom ICE T i ICE CUBE goście zagrali samych siebie- członków gangu. film trzyma w napięciu i angażuje widza może jedynie zakończenie można nazwać jako banalne.

Skorpion83

Ocena 1? Brawooo, poprzyj tą ocenę argumentami. Jeżeli to średniak, a nie gniot to zasługuje na ocenę średnią, np. 5 w 10 pkt skali:) Uważam, iż film jest godny uwagi, kino lat 90, cymes:) Już niestety nie robią takich filmów.Może jestem sentymentalny, a co mi tam:) Dzisiaj na TVN7 o 23.10. Polecam!

ocenił(a) film na 9
spun

Ten koleś to totalna porażka. Tak, ma prawo do własnego zdania i oceny ale jego niekonsekwenja jest masakrująca.
Odnośnie filmu to jest przezajebisty - pełen konkret dopracowany w najmniejszym szczególe. Zakończenie przewrotne, moim zdaniem dobre. Złota ani nie dostali strażacy ani gangsterzy - ktoś ma lepszy pomysł?

Shape

film jak najbardziej wpozo ;) jestem dopiero co po filmie i naprawde fiml niczego sobie chociarz myslałem na koncu to złoto jakies przeklete czy cos i ktos ubije dziada/menela/bezdomnego a tak na marginesie to trzyma w napieciu moze to przez ICE Cuba ;) chłopak naprawde pokazał co potrafi mimo iż nie jest aktorem ;)

ocenił(a) film na 8
Skorpion83

Dobry film, skoro temu tutaj dałeś najniższą notę, to ciekawi mnie, czy znalazł się taki, który oceniłeś na co najmniej 5...

ocenił(a) film na 9
Skorpion83

ty jestes żartem, ktorego powinno nie byc

ocenił(a) film na 8
Skorpion83

Piszesz średniak i dajesz 1? Masz coś nie halo z systemem oceniania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones